RX 570 i5-3470 sisteme PSU önerisi

Sıradanbiri3498

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Eski bir sisteme sahibim ve şu an ekran kartı, RAM vs. alıp sistemimi bir tık güncellemek istiyorum. i5-3470 model işlemci, 12 GB DDR3 RAM ve RX570 model ekran kartı satın aldım. Bunlar için elimde bulunan 300W güç kaynağının yetersiz kalacağını öğrendim. Şu an düşük bütçeli ve beni idare edebilecek bir PSU araştırıyorum. Sizlere sorum tam olarak sertifikasız bir ürünü sertifikalı bir ürüne göre daha fazla kişi tavsiye ediyor. Bunun sebebi tam olarak nedir? Bahsettiğim ürünlerin linklerini bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Aerocool VX Plus 500W Güç Kaynağı (AE-VXP500) Fiyatı

Arkadaşlar merhaba. Eski bir sisteme sahibim ve şu an ekran kartı, RAM vs. alıp sistemimi bir tık güncellemek istiyorum. i5-3470 model işlemci, 12 GB DDR3 RAM ve RX570 model ekran kartı satın aldım. Bunlar için elimde bulunan 300W güç kaynağının yetersiz kalacağını öğrendim. Şu an düşük bütçeli ve beni idare edebilecek bir PSU araştırıyorum. Sizlere sorum tam olarak sertifikasız bir ürünü sertifikalı bir ürüne göre daha fazla kişi tavsiye ediyor. Bunun sebebi tam olarak nedir? Bahsettiğim ürünlerin linklerini bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Aerocool VX Plus 500W Güç Kaynağı (AE-VXP500) Fiyatı

Islemcin o ekran karti için yetersiz.
Satip i7 3770 veya i7 2600 almalisin.
Guc kaynağı tarafında High Power 500W tercih edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunlar sadece birkaç örneği. Gördüğüm kadarıyla herhangi bir darboğaz veya ani fps düşüşleri yaşanmıyor. Sizin tam olarak besleyemezden kastettiğinizi anlayamadım.

Bunlar sadece birkaç örneği. Gördüğüm kadarıyla herhangi bir darboğaz veya ani FPS düşüşleri yaşanmıyor. Sizin tam olarak besleyemezden kastettiğinizi anlayamadım.

Video yüzden tam olarak izlediginizden emin misiniz?
GPU dalgalanmasına bakın.
%0'lara düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı