RX 570 için anakart ve Intel işlemci önerisi

Nuhoglue

Centipat
Arkadaşlar dün anakartım yandı. Ben de yeni anakart almaya karar verdim şu an elimde olan işlemci FX8350 fakat memnun değilim hazır anakartı değiştirirken onu da değiştireyim diyorum. Eski RAM'leri atmayacağım için DDR3 ile kullanabileceğim bir anakart olması daha iyi olur.
Eğer bulursam ikinci el alabilirim parçaları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan Afox H81 anakartta i5 3470 işlemciyi ve RX 570'i kullanıyorum. İşlemci sömürücü oyunlar haricinde darboğaz yaşamıyorum. Darboğaz olsa bile az miktarda oluyor. Sistemim DDR3. Eğer bütçen kısıtlıysa tercih edebilirsin. Ancak benim işlemcim yerine i7 3770 alman daha iyi olur.
Anakart: A320M-F
İşlemci: Ryzen 5 1600
Intel işlemci önerisi istiyor arkadaş. Ayrıca DDR3 demiş, senin attığın anakart DDR4.

Şuan Afox H81 anakartta i5 3470 işlemciyi ve RX 570'i kullanıyorum. İşlemci sömürücü oyunlar haricinde darboğaz yaşamıyorum. Darboğaz olsa bile az miktarda oluyor. Sistemim DDR3. Eğer bütçen kısıtlıysa tercih edebilirsin. Ancak benim işlemcim yerine i7 3770 alman daha iyi olur.

Intel işlemci önerisi istiyor arkadaş. Ayrıca DDR3 demiş, senin attığın anakart DDR4.
Csgo oynadığım için darboğaz konusunda hassasım aliexpressden i5 4690k alsam senin önerdiğin anakarta taksam nasıl olur sence

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı