RX-570 için anakart ve işlemci önerisi

Doğrudur almışsınızda çalışıyor muydu ya da kaç ay önceydi? Gerçekten bilen bilge insanlar asla karşısındakinin bilgi seviyesine laf etmez. Size yalancı demiyorum ama sizde eksik ya da yanlış bir bilgi verdiniz galiba.
1 hafta olmadı. Çalışıyordu.

B450 anakartlar 2. elde 2.200'den başlıyor
1692303128618.png

?

Biraz daha uğraşın ucuza bulursunuz.

Sonuç olarak yakın performansı anakart işlemci parasına anakart RAM işlemci parasına alabileceği gerçeğini değiştirmez. Hadi i3-9100F kullansın zaten RX 570 besleyecek.
Önü kapalı. Çok sığ görüşlüsünüz. Lütfen sadece kendi fikriniz yüceltmeyi bırakıp başka fikirlerinde mantıklı olabileceğini görün. Ve İşlemci 1000 TL, Anakart 1700 TL, RAM 800 TL. Sizinkinde "Ben 3.5k ya 9100F B365 anakart ve 16 GB RAM yaptım." yazmışsınız.

Biraz daha uğraşın ucuza bulursunuz.

Önü kapalı. Çok sığ görüşlüsünüz. Lütfen sadece kendi fikriniz yüceltmeyi bırakıp başka fikirlerinde mantıklı olabileceğini görün. Ve işlemci 1000 TL, anakart 1700 TL, RAM 800 TL. Sizinkinde "ben 3.5k ya 9100F B365 anakart ve 16 GB RAM yaptım." yazmışsınız.

Bu arada tam olarak bir hesap yaptım ve yaptığım pazarlıklarla 2850 TL gibi bir maliyete 0 anakart olan bir sistem kurdum(200 lira aşağıya H310 anakart vardı arkadaş zamanında almış stoklamış şimdi de elinde kalmış satmaya çalışan bir arkadaştı) ve arkadaşada tavsiye ettim. Arkadaş bütçem düşük deyince kimsenin yüzüne bakmadığı performansı fena sayılmayan ve evde kalmış herkesin kurtulmak için can attığı bu gibi bir sistemin AMD sistemlerden ucuza geleceği ve neredeyse aynı performansı verceğini anlatmaya çalışıyorum üstelikte parçanın birini Siirt'ten birinı Çanakkale'den almanızda gerekmiyor. Arayan bilen bedavaya bile bulur orası ayrıda, sığ görüşlü dediniz kalbim kırıldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı