RX 570 için işlemci önerisi

Teknobiyotik E1 ve İncehesap Majesty 1270 arasındaydım aslında E1'de 9100F, Majesty'de Ryzen 3 1200 var. Ben 9100F'in daha performanslı olduğunu düşündüğüm için yazdım yani başka bir işlemci alma şansım yok.

Aslında arttırabileceğim bir bütçe yok ama zorlayabilirsem biraz aklımda bu vardı ama diğer sistemler için ne düşünüyorsun?

Aslında arttırabileceğim bir bütçe yok ama zorlayabilirsem biraz aklımda bu vardı ama diğer sistemler için ne düşünüyorsun?
Güzel ancak, İşlemcileri giriş seviyesi sıkıntı yaratabilir.

Anladım yorumların için teşekkür ederim. Bir sorum daha olucaktı. Attığım sistemlerden birini alacak olursan hangisini tercih ederdin çünkü şu an arttırabileceğim bir bütçem yok gibi.

Merhabalar, bu incehesap sitesini ilk defa görüyorum da kullanılan Apacer marka ürünler güvenilir midir?
Uygun fiyatlı ve alınabilir firmadır, Tek eksiği ülkemizde çok bilinmiyor olmasıdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı