RX 570 ile GTX 1650 Super takası mantıklı mı?

Esat Karaduman

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım RX 570 4 GB satıp üst kartta geçmek istiyordum. İlanıma yazmıştım üst karlar ile takas olur diye. Biri yazdı GTX 1650 Super'le takas için baş baş takas ediyoruz. İstediğim karttı zaten benimkinin 14 ay garantisi var onunkinin 12. Mining için alıyormuş. Arkadaşı ile ortak kazcaklarmış arkadaşında 5600XT varmış GTX 1650 Super ile uyumsuzluk yapıyormuş. Arkadaşıda RX 570 veya 580 al demiş. Baş baş olması şaşırttı. Testlerini falan yapacağım ama sıkıntı çıkar mı sizce almalı mıyım?

Ekran kartım RX 570 4 GB satıp üst kartta geçmek istiyordum. İlanıma yazmıştım üst karlar ile takas olur diye. Biri yazdı GTX 1650 Super'le takas için baş baş takas ediyoruz. İstediğim karttı zaten benimkinin 14 ay garantisi var onunkinin 12. Mining için alıyormuş. Arkadaşı ile ortak kazcaklarmış arkadaşında 5600XT varmış GTX 1650 Super ile uyumsuzluk yapıyormuş. Arkadaşıda RX 570 veya 580 al demiş. Baş baş olması şaşırttı. Testlerini falan yapacağım ama sıkıntı çıkar mı sizce almalı mıyım?
Almadan önce test yap. Eğer sıkıntı çıkmazsa al hemen.

Ekran kartım RX 570 4 GB satıp üst kartta geçmek istiyordum. İlanıma yazmıştım üst karlar ile takas olur diye. Biri yazdı GTX 1650 Super'le takas için baş baş takas ediyoruz. İstediğim karttı zaten benimkinin 14 ay garantisi var onunkinin 12. mining için alıyormuş. Arkadaşı ile ortak kazcaklarmış arkadaşında 5600XT varmış GTX 1650 Super ile uyumsuzluk yapıyormuş. Arkadaşıda RX 570 veya 580 al demiş. Baş baş olması şaşırttı. Testlerini falan yapacağım ama sıkıntı çıkar mı sizce alınır mı?

ETC kazcaklarmış. Okuduğum bir forumda kazdığınız coine göre uyumsuzluk yapabilir yazıyordu. Adam doğru söylüyor gibi geliyor ama.

GTX 1650 Super daha güçlü bir kart, sağlamsa al.

1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı