RX 570 ile LOL'de 110-170 FPS almak normal mi?

BlackPanda

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim;

Ryzen 5 2600
ASUS RX570 ROG STRIX 4 GB
8 GB G.Skill 3000MHZ RAM

LOL'de "Ultra" ayarlarda 110-170 arası FPS gösteriyor. MSI Afterburner kullanmadım, sadece kendi FPS gösteren bölümünden baktığım da gördüğüm değerleri yazıyorum. Bu sistemin bu kadar az FPS alması normal mi?

Arkadaşlar sistemim;

Ryzen 5 2600
8 GB G.Skill 3000MHZ RAM

LOL'de "Ultra" ayarlarda 110-170 arası FPS gösteriyor. MSI Afterburner kullanmadım, sadece kendi FPS gösteren bölümünden baktığım da gördüğüm değerleri yazıyorum. Bu sistemin bu kadar az FPS alması normal mi?
Aynı kart bende var normal.

Hangi çözünürlükte?
1280*720
Hangi çözünürlükte?
bro bir
Arkadaşlar sistemim;

Ryzen 5 2600
8 GB G.Skill 3000MHZ RAM

bro neden lolü ultrada oynuyorsun ki daha akıcı ve daha kaliteli oynamak için orta ayarlar bence en iyisi ultra aşırı göz yoruyor

bro istersen bir gün ss ini atarım intel core 3 bir şeydi tam hatırlamıyorum ama bu pc ile 150 fps r5 2600'e göre aşırı fazla
Rainbow sixege ultrada 150+ fps alıyorum ben
Arkadaşlar sistemim;

Ryzen 5 2600
8 GB G.Skill 3000MHZ RAM

Ekran kartı driver güncel mi ? FPS sabitleme açık olabilir kapatıyor musun? Arkaplanda ekran kartını yoracak uygulama açık olabilir mi ? İnternet hızın ne durumda ? İşlemcin çok güçlü darboğaz olmaz senin en az 220-250 FPS alman lazım. 1440P'de mi oynuyorsun oyunu ? 1080P'de minimum 200FPS altına düşmemeli bu sistem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı