RX 570 ile nasıl mining yapılır?

Ref ile link vermeniz etik değil.

O zaman şunu ekleyeyim.
Benim referans adresimi kullanmak zorunda değilsiniz. Ama üye olmadan önce bu konuyu araştırarak üye olursanız. Bu komisyon sıkıntısını çekmezsiniz.
Not: Rus'ların ya da yabancı sitelerin verdiği bağlantı Linklerindense Türkçe ve kaynağını sorgulaya bildiğin link daha güvenli olur şeklinde düşündüm. Lâkin Rus sitesi daha etik size göre.

O zaman şunu ekleyeyim.
Benim referans adresimi kullanmak zorunda değilsiniz. Ama üye olmadan önce bu konuyu araştırarak üye olursanız. Bu komisyon sıkıntısını çekmezsiniz.
Not: Rus'ların ya da yabancı sitelerin verdiği bağlantı Linklerindense Türkçe ve kaynağını sorgulaya bildiğin link daha güvenli olur şeklinde düşündüm. Lâkin Rus sitesi daha etik size göre.
Anlamıyorum, ne sitesi ne Rusu abicim? Ne ile yargılanıyorum şu an?

@Alfa Prime hocam sizinle nasıl iletişime geçebilirim. Bende RX570 ile madencilik yapmak istiyorum da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(İsteğe balı)
Sırası ile izlersen bütün soruların cevabını almış olacaksınız.

Son düzenleme:
(isteğe balı)
Sırası ile izlersen bütün soruların cevabını almış olacaksınız.

Hocam bu videoların tarihleri biraz eski bir sıkıntı olur mu?
Bir de size bir RX 570 ortalama getirisi ne kadar acaba.

Hocam bu videoların tarihleri biraz eski bir sıkıntı olur mu?
Bir de size bir RX 570 ortalama getirisi ne kadar acaba.

Şu an RX570 4 GB ile RVN mining de aylık 310 TL gibi bir değeri görüyor.
Kazançlar asla net olmaz.
Coinin borsada ki anlık değeri, yani satacağınız gün borsadaki değeri ne ise kazancınız o olur.

Geri
Yukarı