RX 570 kartı garantiye göndermek

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
ASUS ROG Strix RX 570 sahibiyim. Kart arada ekranı siyah ekrana düşürüyor, sıcaklık sorunu oldukça fazla. Kasanın yanını açmama rağmen yükte 75 derece artık siz düşünün. Onun dışında arada cızırtı sesi çıkarıyor yükte.

Bu 2 sene içinde çok küfür yedi bu kart benden, utanmasam beddua edeceğim. Bu kartı garantiye gönderdiğim zaman bana nasıl seçenekler sunarlar sizce?

Hocam şu an göndermeyin. Ben de kendiminkini WattMan yüzünden göndermeyi düşünüyordum ancak ortada stok yok. Stok olmadığı için aldığım zamanki fiyatı ödeyecekler ancak o paraya anca GT1030 bulurum bu piyasada. Kendinizi sağlama alın piyasa düzelip fiyatlar oturunca gönderin.

ASUS ROG STRIX RX 570 sahibiyim. Kart arada ekranı siyah ekrana düşürüyor, sıcaklık sorunu oldukça fazla. Kasanın yanını açmama rağmen yükte 75 derece artık siz düşünün. Onun dışında arada cızırtı sesi çıkarıyor yükte.

Bu 2 sene içinde çok küfür yedi bu kart benden, utanmasam beddua edeceğim. Bu kartı garantiye gönderdiğim zaman bana nasıl seçenekler sunarlar sizce?

Siyah ekrana düştükten sonra geliyor mu?

Sorun yok diyerek geri yollama ihtimalleri yüksek. Tecrübeyle sabit.

Macunu değiştirirler en fazla. Değişim çıkmaz kolay kolay.
Uğraştıkça uğraşırım. Bu kartı aldığım zaman bile ısısı yüksekti umursamamıştım. Sıfır ASUS ROG Strix kart nasıl 80 dereceye erişebilirdi ya? Değişim talep ederim kesinlikle.
Siyah ekrana düştükten sonra geliyor mu?
10-20 saniye sonra geri geliyor.

Siyah ekranı sorun olarak kabul etmediklerini duymuştum birinden. Ne kadar doğrudur bilemiyorum tabii. Sıcaklık için de termal macunu değiştirip geri yollarlar muhtemelen. Garantiye yollayıp 2 hafta boşuna kartsız kalmayın bence.

Siyah ekranı sorun olarak kabul etmediklerini duymuştum birinden. Ne kadar doğrudur bilemiyorum tabii. Sıcaklık için de termal macunu değiştirip geri yollarlar muhtemelen. Garantiye yollayıp 2 hafta boşuna kartsız kalmayın bence.
Kartın yanacak olmasından iyidir hocam macun sürmeleri. Kasanın camı kapalı şekilde 86 dereceyi görüyor yükte. Ya her şeyi geçtim karta undervolt işlemi kesinlikle olmuyor, yapıyorum uygulamıyor o da yok yani.

Şu kart garantiden artık macunlu mu gelir bilmem fakat garantiden geri döndüğü gibi ilana koyacağım kendisini. Nefret ettim.

Geri
Yukarı