RX 570 kod43 hatası

zirve60

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ETS 2 oynarken bilgisayar dondu ve yeniden başlattım. Sonuç resimdeki gibi oldu. Üç saattir forumda yazanların hepsini denedim düzelmedi.
Bu hata ekran kartı arızası mı? Veya ne olduğunu bilen biri var mı? Lütfen cevap verirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• kl.png
    kl.png
    39,6 KB · Görüntüleme: 42
Hocam her hangi bir riski varmı ?
Hocam ben bir sıkıntı yaşamadım,çok uzun süre kod43 hatasını araştırdım bir türlü çözemedim en sonunda yabancı bir kaynaktan bios atmam gerektiğini öğrendim ve sorunumu çözdüm. Sorunsuz bir şekilde rehbere uygun biosunu güncellersen bir sıkıntı yaşamazsın. Kartının modeli neydi?

Hocam her hangi bir riski varmı ?
"Başlattığınız AMD Radeon Yazılımının sürümü, şu anda yüklü olan grafik sürücünüzle uyumlu değil. Lütfen şu anda kurulu olabilecek diğer Radeon sürümleri için sisteminizi kontrol edin. fabrika ayarlarına sıfırlama. Radeon yazılımının yüklenmesi önerilir." hatası veriyor. Hatayı sanırım ben de aldım çok dikkat etmemiştim. Bilgisayarı formatladığımda geçmiştim. AMD uygulamasıyla alakalı bir hata bu. Bios vesaire değil.

"Başlattığınız AMD Radeon Yazılımının sürümü, şu anda yüklü olan grafik sürücünüzle uyumlu değil. Lütfen şu anda kurulu olabilecek diğer Radeon sürümleri için sisteminizi kontrol edin. fabrika ayarlarına sıfırlama. Radeon yazılımının yüklenmesi önerilir." hatası veriyor. Hatayı sanırım ben de aldım çok dikkat etmemiştim. Bilgisayarı formatladığımda geçmiştim. AMD uygulamasıyla alakalı bir hata bu. Bios vesaire değil.
Dostum aynı şekilde her şeyi denedim ancak bunlar çözüm değil. Konu tam anlamıyla bios ile alakalı aklınıza gelebilecek her şey denedim. Bu sorunu bios güncellemeden çözemezsin.
En basit örneği ile Çözüldü: RX 570 8 GB aygıt güncellenmiyor Kod43 hatası

Geri
Yukarı