RX 570 MHz arttırma

Evet şu an arttı teşekkür ederim. AfterBurner Programını arka planda kapatsam da PowerLimit artmış bir şekilde kalır mı yoksa sürekli elle arttırmam veya programı kapatmamam mı gerekiyor?
Fazla bir oyunda test etmedim sadece LOL ve Dead By Daylight oyununda test ettim ve diğer RX 570 modellerine nazaran bir FPS düşüklüğü olmadı.
85 dereceye çıktığı için Mhz değerini düşürmüş olabilir. MSI Afterburner programından attığınız görüntüde 1256 olarak gözüküyor Mhz değeri. Peki test dışında oyunlarda da kontrol ettiniz mi Mhz değerini? Diğer RX 570 modellerine kıyasla FPS değerlerinde düşüş oluyor mu?

Evet şu an arttı teşekkür ederim. AfterBurner Programını arka planda kapatsam da PowerLimit artmış bir şekilde kalır mı yoksa sürekli elle arttırmam veya programı kapatmamam mı gerekiyor?
Fazla bir oyunda test etmedim sadece LOL ve Dead By Daylight oyununda test ettim ve diğer RX 570 modellerine nazaran bir FPS düşüklüğü olmadı.
StartUp yazılı yerin aşağısında bulunan Windows tuşuna basarsanız MSI Afterburner programından yaptığınız ayarların kalıcı olmasını sağlıyor diye biliyorum. Yalnız güç limitini arttırmadan da kartın stok Mhz değerlerinde kullanabilmeniz lazım. Ayrıca sıcaklık değerlerine de dikkat edin. 85 dereceye ulaşacağı vakit kart otomatik olarak Mhz değerini düşürür bu da FPS düşüklüğüne sebep verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı