RX 570 Mining ekran kartı mining yapılmazsa ne olur?

baran361

Decapat
Yer
california
Daha fazla  
RX 570 4 GB 256 Bit mining model ekran kartım var. Kartı alırken mining olduğunu bilmiyordum. Ben Mining'in ne olduğunu bile yeni öğrendim. Sorum şu bu ekran kartı mining ama mining yapılmazsa bile kart mining olarak mı çalışır ve Mining'in bir modu falan mı var yani BIOS'tan falan yapılan bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 570 4 GB 256 Bit mining model ekran kartım var. Kartı alırken mining olduğunu bilmiyordum. Ben Mining'in ne olduğunu bile yeni öğrendim. Sorum şu bu ekran kartı mining ama mining yapılmazsa bile kart mining olarak mı çalışır ve Mining'in bir modu falan mı var yani BIOS'tan falan yapılan bir şey mi?

Kart mininge uygun BIOS ile gelmiş. Mining olmayan BIOS'u yükleyeceksin. Not: Ekran kartı BIOS'undan bahsediyorum.

Mining için üretilen ekran kartları var genelde görüntü çıkışı dvi veya vga oluyordu ama sizin kartınız gaming için üretilenden ise korkmanıza gerek yok yalnız bazen kartlara mining için bios atılıyor. Performansında bir sıkıntı yoksa korkmanıza gerek yok.

Oyun performansı nasıl kartın? Normal ise normal BIOS vardır.

Hocam performans iyi ancak bazı sorunlar yaşıyorum bilgisayar açıldıktan 2 3 saat sonra FPS sabitlenmesi gibi bu BIOS'u anlamanın yolu olsa keşke.
Mining için üretilen ekran kartları var genelde görüntü çıkışı DVI veya VGA oluyordu ama sizin kartınız Gaming için üretilenden ise korkmanıza gerek yok yalnız bazen kartlara mining için BIOS atılıyor. Performansında bir sıkıntı yoksa korkmanıza gerek yok.

GIGABYTE Radeon RX570 GAMING MI 4GB DDR5 256 bit AMD Radeon Ekran Kartı | ITOPYA hocam ekran kartı bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı