RX 570 monitörde çizgi sorunu

Bloodbr1

Decapat
Bilgisayar açılıyor ardından dosyaya falan girdiğimde (ne yaparsam yapayım oluyor) ekranda çizgiler çıkıyor renkli PC donuyor ekran gidiyor PC restartlayınca düzeliyor. Her açılışta da olmuyor bazen oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımsal bir hata olduğu tahmini ile yola çıkarak; ekran kartı sürücüsünün sürümü nedir? Ayrıca daha önce wattman hatası aldınız mı? Undervolt yapıldı mı karta? Bu dediklerim, sorunun yazılımsal olması dahilinde geçerlidir.

Yazılımsal bir hata olduğu tahmini ile yola çıkarak; ekran kartı sürücüsünün sürümü nedir? Ayrıca daha önce wattman hatası aldınız mı? Undervolt yapıldı mı karta? Bu dediklerim, sorunun yazılımsal olması dahilinde geçerlidir.
Sürüm 19.12.2 Yaklaşık 6 aydır PC kullanıyorum genellikle vardı ama nadiren oluyor yani 2,3 gün olmuyor sonraki gün oluyor Undervolt yapılmadı o konu hakkında pek bilgi sahibi değilim.
Bios ekranı bile gelmiyorsa yazılımsal olacağını sanmıyorum.
Yani şöyle masaüstü açılıyor çünkü hatadan sonra kapatıyorum bir daha açıyorum bildirim olarak sağ altta Wattman falan yazıyor . yoksa her şey yolunda oyunlarda sorun yok ama rahatsız ediyor yani

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı