RX 570 Nitro+ Vs ROG Strix

Nitro+ modelinin saat hızı daha yüksek ve soğutması daha iyi ama fazla FPS farkı olmaz. Asus Dual modelinin fiyatı çok iyiymiş. Bence onu tercih edin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kart en fazla 70-71 dereceyi görüyor. Bence gayet makul sıcaklıklar. Performans konusunda da 1-2 FPS için o kadar fiyat farkı vermem.

Mining zamanları o kartın fiyatı 3000 Liraya kadar çıkmıştı. 850 Lira civarına 8GB Madencilikte kullanılmış kartlar var. Ya da tek fanlı ITX modelleri bulunuyor.

Çıktığını biliyorum 1-2 ay önceye kadar 850 liralara sıfırı vardı bu kartların.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kart en fazla 70-71 dereceyi görüyor. Bence gayet makul sıcaklıklar. Performans konusunda da 1-2 FPS için o kadar fiyat farkı vermem.

Bu iki kart yan yana koyulamaz bile. Ayrıca test sağlıklı değil işlemci darboğaz yapıyor bazen sıcaklıklar tam yükteyken değil yani. 570 ve 580 sürücüler ile daha iyi hale geldi.

Çıktığını biliyorum 1-2 ay önceye kadar 850 liralara sıfırı vardı bu kartların.

Bu iki kart yan yana koyulamaz bile. Ayrıca test sağlıklı değil işlemci darboğaz yapıyor bazen sıcaklıklar tam yükteyken değil yani. 570 ve 580 sürücüler ile daha iyi hale geldi.
Sadece sıcaklıklar için testi izledim. Performansını zaten biliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı