RX 570 Pulse yanlış BIOS yükleme

bayflex

Femtopat
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar

RX 570 Pulse 8 GB ekran kartım var mining gecmişi olan bir kart
1. BIOS'da mining BIOS'u kuruluydu ben orijinal BIOS'a cevirmek istedim ama dalgınlıkla Samsung yerine Hynix Memory olan BIOS'u yüklemişim şu an 2 BIOS'da kullanıyorum fakat tam performanslı calısmıyor benim sorum 2. BIOS da PC acıkken BIOS Switch'den 1 alsam tekrar BIOS'u yüklesem 1. kısma mı yazar yoksa 2.nin üzerine mi yazar?
Cevaplarınız için şimdiden cok teşekkür ederim.

2. ye yazıcaktır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için bilgisayarınızı güvenli modda açarak kartın driverları devreye girmeden düşün çözünürlükte temiz bir BIOS kurmanız gerekmektedir.

Teşekkürler.

2. ye yazıcaktır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için bilgisayarınızı güvenli modda açarak kartın driverları devreye girmeden düşün çözünürlükte temiz bir BIOS kurmanız gerekmektedir.

Teşekkürler.
Çözdüm sorunu aynı problemi yasayan arkadaşlar için calısan BIOS'da PC acık iken BIOS Switch'den yanlış yazdıgım kısma aldım ve tekrar BIOS yazdım düzeldi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar gönül rahatlıgı ile yapabilir

Çözdüm sorunu aynı problemi yasayan arkadaşlar için calısan BIOS'da PC acık iken BIOS Switch'den yanlış yazdıgım kısma aldım ve tekrar BIOS yazdım düzeldi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar gönül rahatlıgı ile yapabilir.

Hocam konuyla alakası yok kusura bakmayın ama bir şey merak ettim Sapphire de hep Nitro serisi kullandım ve Nitro da BIOS Switch üst tarafta bağlantı portlarına doğru olan kısımda ama Pulse'lerde orada öyle bir boşluk göremedim başka bir yere mi koymuşlar acaba Switch'i?

Hocam konuyla alakası yok kusura bakmayın ama bir şey merak ettim Sapphire de hep Nitro serisi kullandım ve Nitro da BIOS Switch üst tarafta bağlantı portlarına doğru olan kısımda ama Pulse'lerde orada öyle bir boşluk göremedim başka bir yere mi koymuşlar acaba Switch'i?

RX570 Pulse de tam kartın arkadasında cok ufak bir tus

Geri
Yukarı