RX 570 R5 3500X sistemde GPU kullanımı %0 oluyor

• Konuyu başlatan exmr3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 153
İşletim sistemi
Windows 10

exmr3

Centipat
Daha fazla  
RAM
16GB 3200mhz kingston
Ekran kartı
RX570
Anakart
b450
İşlemci
Ryzen 5 3500x
Dostlar, birazdan kasamı çöpe atacağım. Need for Speed aldım hoşuma gitti oynamaya başladım. 5 dakika oynuyorum, oynamıyorum. Birden ekran kartı kullanımı %0 oluyor ve tüm yük işlemciye biniyor. Ekran kartım RX 570 işlemcim R5 3500X.

Dostlar, birazdan kasamı çöpe atacağım. Need for Speed aldım hoşuma gitti oynamaya başladım. 5 dakika oynuyorum, oynamıyorum. Birden ekran kartı kullanımı %0 oluyor ve tüm yük işlemciye biniyor. Ekran kartım RX 570 işlemcim R5 3500X.

Sıcaklıklar ne durumda?

Sıcaklıklar ne durumda?
İşlemci 55 65 arası Ekran kartı da 70i geçmiyor

Herhangi hata alıyor musun bu sırada? PSU nedir?

Hata yok bayağı düz oynarken birden ekran kartı kullanımı 0 işlemci kullanımı 100 oluyor oyunu 30 FPS'le işlemciden oynuyorum güç kaynağından yana sorun yok 600 watt Bronze sertifikalı güç kaynağı takılı 2 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım

İşlemci 55 65 arası ekran kartı da 70i geçmiyor.

Hata yok bayağı düz oynarken birden ekran kartı kullanımı 0 işlemci kullanımı 100 oluyor oyunu 30 FPS'le işlemciden oynuyorum güç kaynağından yana sorun yok 600 watt Bronze sertifikalı güç kaynağı takılı 2 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım.

Marka modeli ne? Rampage, Gamepower tarzı bir ürün mü?

GTA 5'i Redux moduyla Forza'yı ise yüksekte OC ile oynuyorum kısacası güç tüketimi arşa çıkıyor, o oyunlarda yapmazken NFS Heat da mı arıza veresi tutuyor anlamadım.

Her oyunun harcadıgı enerji, watt degeri farklıdır. OCCT ile PSU testine sok bakalım kapanma vs oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı