RX 570 Radeon 2020 20.1.3'de ses seviyesini değiştirince FPS düşüşü

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar.

RX 570 ve Ryzen 5 2600'lü bir sistemim var. Uzun zamandır 19.11.2 kullanıyordum, 20.1.3'e geçtim. Şu an hepsini test etmedim ancak çoğu oyunda sesi arttırdığımda veya azalttığımda oyunda o sol üstteki gösterge gidene kadar FPS 20'lere kadar düşüyor. LOL'de 150 FPS'SE 20-30 oluyor. Bulanıklık veya saydamlık efektleri vardı Windows'da, onlar kapalı, kontrol ettim. Ancak sorun sürücü kaynaklı mı, yaşayanlar var mı öğrenmek istedim?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sorunu Adrenalin sürücülerinin ilk çıktığı günden beri yaşıyorum. Bende FPS düşmüyor ama o Windows ses kontrol paneli gözüktüğünde input gecikmesi artıyor, gidene kadar da düzelmiyor. Kapandıktan sonra gecikme ortadan kalkıyor.

O sorunu Adrenalin sürücülerinin ilk çıktığı günden beri yaşıyorum. Bende FPS düşmüyor ama o Windows ses kontrol paneli gözüktüğünde input gecikmesi artıyor, gidene kadar da düzelmiyor. Kapandıktan sonra gecikme ortadan kalkıyor.
2020 sürücülerinden bahsediyorsunuz değil mi?
Bende inanılmaz bir şekilde düşüyor FPS. 3 gün önce güncelledim ve sanırım güncellemeden sonra oldu bu olay. Döndürmeyi düşünüyorum eski sürüme.

2020 sürücüleri inanılmaz sorunlu. AMD bile yardımcı olamıyor mesaj yazınca, adamlar hangi sürücüyü kurmamı bile söyleyemiyor. Tek dedikleri sorun yaşamadığın sürücüye geç demeleri.

2020 sürücülerinden bahsediyorsunuz değil mi?
Bende inanılmaz bir şekilde düşüyor FPS. 3 gün önce güncelledim ve sanırım güncellemeden sonra oldu bu olay. Döndürmeyi düşünüyorum eski sürüme.
Ondan da öncesi. Adrenalin adı altında çıkarttığı ilk sürücülerden itibaren oluyordu. Sanırım monitör le de alakalı bir durum olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı