Radeon Software 2020'de hiçbir ses gelmiyor

aytekin0703

Centipat
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır Radeon Software üzerinden falan video çekiyorum fakat son 1 haftadır masaüstü Sesi'de dahil hiçbir ses gelmiyorvideo'da. Bir sürü şeyler denedim fabrika ayarlarına döndürdüm yeniden indirdim ayarlarını kurcaladım internetten baktım fakat hiçbiri fayda etmedi. Bilen birisi varsa yazarsa çok memnun olurum iyi günler.

Aynı problemle ben de karşılaşıyorum. Her Radeon güncellemesi sonrası "ses çıkış" seçimi değişiyor. Her defasından Windows ses denetiminden HDMI olan ses çıkışını digital out (tabii sen ne kullanıyorsan onu yapacaksın) olarak değiştirmek durumunda kalıyorum.

Aynı problemle ben de karşılaşıyorum. Her Radeon güncellemesi sonrası "ses çıkış" seçimi değişiyor. Her defasından Windows ses denetiminden HDMI olan ses çıkışını digital out (tabii sen ne kullanıyorsan onu yapacaksın) olarak değiştirmek durumunda kalıyorum.

Peki nereden yapıyorsan çünkü ben bir türlü çözümünü bulamadım da tam olarak ne yapıyorsan anlayamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı