RX 570 Rainbow Six Siege uzayan yükleme ekranları

İşletim sistemi
Windows 10

segahleksa

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık 3 yıldır Rainbow Six: Siege oynuyorum. Normalde oyun HDD'ye yüklüydü. Grafik ayarları düşüğe ayarlıydı. Yükleme ekranları da yaklaşık 15 saniye kadar sürüyordu. 2 ay önce yeni ekran kartı ve SSD aldım. Oyunu SSD'ye kurdum ve grafik ayarlarını en yükseğe aldım. 110 FPS civarı alıyorum, performansta sıkıntı yok. Ama oyunun yükleme ekranları süresi yaklaşık 40 saniye oldu. Raundun başındaki operatör seçme ekranında ikonlar yüklenmiyor bile. Sizce sebebi ne olabilir?

• Işlemci: i7 4770
  • Ekran kartı: ASUS STRIX RX 570 4 GB
  • RAM: 8 GB DDR3
  • SSD: SanDisk SSD Plus 480GB 530MB-445MB/s

Oyununuz Ultra'da olduğu için böyle, bir tane internet cafede 2080TI'lı sistemde SSD'de iken ve Ultrada iken 25 saniyede geliyordu. Ultrada olduğu için öyle, tavsiyem mediuma çekin. Zaten gerek de yok böyle oyunlarda.

Belki sizinki yüklenmiştir takım arkadaşlarınızın ki yüklenmemiştir? Sorun sizden kaynaklı olduğuna emin misiniz?

Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık 3 yıldır Rainbow Six: Siege oynuyorum. Normalde oyun HDD'ye yüklüydü. Grafik ayarları düşüğe ayarlıydı. Yükleme ekranları da yaklaşık 15 saniye kadar sürüyordu. 2 ay önce yeni ekran kartı ve SSD aldım. Oyunu SSD'ye kurdum ve grafik ayarlarını en yükseğe aldım. 110 FPS civarı alıyorum, performansta sıkıntı yok. Ama oyunun yükleme ekranları süresi yaklaşık 40 saniye oldu. Raundun başındaki operatör seçme ekranında ikonlar yüklenmiyor bile. Sizce sebebi ne olabilir?

• Işlemci: i7 4770.
  • Ekran kartı: ASUS STRIX RX 570 4 GB.
  • RAM: 8 GB DDR3.
  • SSD: SanDisk SSD Plus 480GB 530MB-445MB/s.

Yükeleme sürelerinin genelde ekran kartıyla pek alakası olmaz HDD veya SSD'lerde sorun varsa çok uzun olabiliyor bence diskiniz arızalı.

Geri
Yukarı