RX 570 Ryzen 5 1600 Fortnite kasıyor

AsafOzan

Hectopat
RAM
8gb
Ekran kartı
rx570
İşlemci
ryzen 5 1600
Herkese selam, Technopat form üyeleri önceden kasmayan Fortnite artık yeni güncellemeden sonra drop girmeye başladı. FPS düşüşleri başladı bunu nasıl çözebilirim?

+ Olarak evet ekran kartım güncel oyunlara göre çok kötü ama en azından biraz daha FPS'i nasıl yükseltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, Technopat form üyeleri önceden kasmayan Fortnite artık yeni güncellemeden sonra drop girmeye başladı. FPS düşüşleri başladı bunu nasıl çözebilirim?

+ Olarak evet ekran kartım güncel oyunlara göre çok kötü ama en azından biraz daha FPS'i nasıl yükseltebilirim?

16 GB RAM yaparsan düzelebilir 8 GB RAM yüzüne çok drop yiyorum bende.

FPS oyunları için tavsiye edile RAM 16 GB'dır. 16 GB tüm oyunları rahatlıkla açabilir. (Hogwarts Legacy gibi oyunlar dışında) tavsiyem anakartınızın desteklediği en yüksek MHz'e sahip bir ram seçmenizdir.

Hocam ramınızı 16 GB yapın. Ek olarakta işlemciyi yükseltin. Ryzen 5 5600 yapmanızı öneririm.

Geri
Yukarı