RX 570 sıcaklığı 78 dereceden 60 dereceye düştü ve %100 kullanılıyor

Memoteemir

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sorun 1 hafta önce başladı her zaman oynadığım oyunlar artık kasıyor bütün oyunlar kasıyor normalde 150 FPS altına düşmeyen oyunlar bile 10 FPS'lerde çalışıyor son zamanlarda şunu fark ettim ekran kartı sıcaklığı normalde oyun oynarken 73-78 derecede olurken şu an 60 derece üstüne çıkmıyor ve %100 GPU kullanıyor diyor değerleri paylaşıyorum.
Ekran kartı: RX 570.
İşlemci: Ryzen 5 3500.
Anakart: B450M-A Pro Max.
RAM: 16 GB.
Ekran Görüntüsü (2).png

Kanka bir temiz kurulum yap istersen. Ben böyle durumlar olduğu zaman temiz kurulum yapıp güzel sonuçlar alıyorum.

Kanka bir temiz kurulum yap istersen. Ben böyle durumlar olduğu zaman temiz kurulum yapıp güzel sonuçlar alıyorum.

Yaptım zaten format attım USB'den ama yine aynı sonuçları aldım sonra Valorant indirim dedim yeniden başlattım pc'yi sonra ekran cızırtılandı PC kendini yeniden başlattı sonra açıldı yeniden başlatmayı yine denedim dedi ki Windows düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor dedi şu an Win üzerinden sıfırlıyorum.

@Harleen

Şu an yine sıfırladım ve hala aynı.

Şu an yine sıfırladım ve hala aynı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı