RX 570 Sıcaklık Değeri

Bu kasa hava akışı olarak kötü biraz. Ben üst tarafa fan eklemeniz tavsiye ederim. Sıcak hava daha rahat dışarı çıkar. Arkadaki tek fan biraz yetersiz kalıyor. Ben yakın zamanda fan eklemeyi düşünüyorum.
Fan eklediniz mi, fan tavsiyeniz var mı? Kasanın üst tarafı 2 adet 120 mm/140 mm fan desteği sunuyor fakat B450m Pro M2 V2 anakartında 1 fan girişi var sanırım, emin değilim.

83-84 dereceye kadar normal. Kasanızın bulunduğu yer, kaç fanı olduğu, hava akışı, bulunduğun ortamın sıcaklığı doğrudan etkiliyor. Bahsettiğim değerlere çıkmadığı sürece sorun olmaz.

Ancak gene de düşük sıcaklıkta çalışsın istiyorsan fan hızını arttırabilirsin. Ancak bu seferde biraz daha hızlı tozlanır ve ses yapar. Bana sorarsan, gerek yok.

@Sucrofe Şuanlık fan alacak durumum yok almadım daha. Zaten iki oyun oynuyorum. Dying Light ve The Witcher 3. Sadece Witcher 3 oynarken 73 dereceye çıkıyor onu da dert etmiyorum.
Fan çoklayıcı alırsanız anakarttaki tek pini kullanıp iki fan bağlamış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı