RX 570 Sistem 250W PSU Yeterliliği

Bende RX 570 kullancısıyım o güç kaynağı hiç bir türlü beslemeyecektir önerim en düşük 400W +80 almanız yönünde.

500w alirsan ileri donuk olur ama 400w kaliteli 80+ psu lar rx 570 calistiriyor. Benim mesela 400w 80+ psu calistiriyor rx570'i.

Güç kaynağım bu şekilde, kaç watt anlamadım.

Vatan'dan:
  • GSKILL 8GB (1X8GB) TRIDENT Z RGB LED DDR4 3200MHz CL16 1.35V Single RAM
ve
  • SAPPHIRE RX570 PULSE GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12
Ekran kartı aldım, kaldırır mı? Acil yardım.

Eki Görüntüle 408280
500watt 80plus alsam yeterli olurmu ve işlemci yeterlimi i5 4590 3.30
http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page362.htm
Buradan kartını bul ve recommend yani önerilen en düşük psu değerine göre +80 sertifikalı bir psu al derim. Örneğin corsair cx750 vb.
500 watt 80 plus yeterli olurmu

500watt 80plus alsam yeterli olurmu ve işlemci yeterlimi i5 4590 3.30

500 watt 80 plus yeterli olurmu
Hocam sistemi ucu ucuna beslemektense biraz yük payı bırak ne sana sorun çıksın ne de sistemin kendini yorsun. Corsair vs600 ya da cooler master 600 watt +80 plus işini görür. Ama dediğim gibi bunlar sana yeterli en az 600 al derim.

DDR3 sisteme DDR4 Trident Z RAM almışsın, uyumsuz. Güç kaynağı beslese bile, böyle bir sisteme CASPER marka eski PSU kullanmak hem güvenli değil hemde bir gün kaldıramayacağı akım geldiğinde parçalarınız tehlikede demektir.

DDR3 sisteme DDR4 Trident Z RAM almışsın, uyumsuz. Güç kaynağı beslese bile, böyle bir sisteme CASPER marka eski PSU kullanmak hem güvenli değil hemde bir gün kaldıramayacağı akım geldiğinde parçalarınız tehlikede demektir.

THERMALTAKE SMART RGB 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI bu powerı alsam aldığım trident rgb rami desteklermi ekran kartıyla beraber

THERMALTAKE SMART RGB 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI bu powerı alsam aldığım trident rgb rami desteklermi ekran kartıyla beraber
Dostum sorun destekleme değil. İ5 4590 kullanıyorsun, bu işlemci Anakart ile birlikte DDR3 RAM leri destekler. Sen ise gidip DDR4 RAM almışsın. Bu RAM i zaten Anakart üzerindeki RAM slotuna imkanı yok oturtamazsın. Gidip iade et yerine DDR3 bir RAM al.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı