RX 570 sistem Call of Duty Warzone ''dev error'' hatası

Mert SONGÜN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba RX 570/16 GB 3200MHz RAM'li bir sistemde bu hatayı alıyorum. İnternette bulduğum bütün hata çözümlerini denedim. Ama sonuç aynı. Oyuna daha hiç girilmedi. Verdiği hatayı internette bulamadım. Oyuna girdikten ortalama 2-3 dk sonra hep aynı sürede oyundan bu hatayı verip kapatıyor.

Denediğim yöntemler:

1-Dosya onarımı.
2-(-D3D11) yazılacak yere yazdım.
3-Ekran kartı işletim sistemi güncelledim.
4-Oyuna check for updates yaptım.
5-Oyun içinde ayarlamaları kapatıp açıp düşürüp yükseltip azaltıp çoğaltıp denedim.
6-Oyunun yüklü olduğu kısımdan bazı dosyaları sildim ve yeniden yüklemesini sağladım.

Bunları denediğim halde halen hata devam ediyor. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Bu hatayı alan başka bir arkadaş varsa bilgilendirirse sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntıs2.PNG
    Ekran Alıntıs2.PNG
    954,7 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
3. Parti Overlay (Overwolf gibi) kullanıyor musunuz? Ekran kartı yazılımı hariç. Bende Steelseries'in yeni yazılımının beta sürümü var. Arka planda oyundaki iyi anları kaydetmeye yarayan bir modül çalıştırıyor Bundan ötürü Warzone'da dev error alıyordum. Programı kapatınca sorun düzeldi.

3. Parti Overlay (Overwolf gibi) kullanıyor musunuz? Ekran kartı yazılımı hariç. Bende Steelseries'in yeni yazılımının beta sürümü var. Arka planda oyundaki iyi anları kaydetmeye yarayan bir modül çalıştırıyor Bundan ötürü Warzone'da dev error alıyordum. Programı kapatınca sorun düzeldi.
Sorun halen devam ediyor.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    859,3 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı