Mutfak Stanley The Quick Flip paslanmaz çelik termos 1.079 TL

Malzeme kalitesini ve ürünün tam kendisiyle ilgili bir yorumum yok ancak Stanley genel olarak iyi marka termoslar açısından. Değerlendirilebilir.

Soğuk performansı çok iyi, sıcak performansı ise kullanıcının beklentisine göre değişir. 3-4 saat kadar yüksek sıcaklıkta tutmayı başarıyor. Sabah 8 gibi kaynar şekilde koyduğum çayı / kahveyi öğlene kadar sıcak tutuyor, fazlasıyla yeterli benim için. Sabahtan sıcak içecek koyup akşam aynı sıcaklıkta içmek isteyen fantezi sahibi arkadaşlar varsa bu ürün onlara göre değil. 0.47 lt safran rengini sanırım 5-6 ay kadar önce Amazon'dan 350 ₺ civarına indirimle almıştım. Kalitesi, ergonomisi ve içim kolaylığıyla 10 numara termos. Karabina olması taşıma konusunda da büyük avantaj sağlıyor. Bir askı aparatıyla veya kendiniz bir çanta askısı, ip vs. takarak çanta gibi taşıyabilirsiniz. Almayı düşünen arkadaşlar mutlaka değerlendirmeli. Paylaşım için teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soğuk olarak kullanıyorum. 1 yıldan fazla oldu sorunsuz.
Soğuk performansı çok iyi, sıcak performansı ise kullanıcısına göre değişir. 3-4 saat kadar yüksek sıcaklıkta tutmayı başarıyor. Sabah 8 gibi kaynar şekilde koyduğum çayı / kahveyi öğlene kadar sıcak tutuyor, fazlasıyla yeterli benim için. Sabahtan sıcak içecek koyup akşam aynı sıcaklıkta içmek isteyen fantezi sahibi arkadaşlar varsa bu ürün onlara göre değil. 0.47 lt safran rengini sanırım 6-7 ay kadar önce 350 ₺ civarına indirimle almıştım. Kalitesi, ergonomisi ve içim kolaylığıyla 10 numara termos. Karabina olması taşıma konusunda da büyük avantaj sağlıyor. Bir askı aparatıyla veya kendiniz bir çanta askısı, ip vs. takarak çanta gibi taşıyabilirsiniz. Almayı düşünen arkadaşlar değerlendirmeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarınız, katkılarınız için teşekkür ederim.

Off şunun içine bi buzlu cold brew kahve atıcaksın tüm gün serin serin içiceksin ama maalesef 1000 liramız bile yok öğrenciyiz 🥹

Böyle sabahları arabada kahve içmek için alınır mı acaba? Yoksa fazla mı büyük çok mu abes kaçar?
Hocam kahve ya da çay için bence 500 ml versiyonlara bakabilirsiniz gibi ama çantaya koyucaksanız veya arabayla falan gidip geliyorsanız neden kullanılmasın (elde taşımak biraz garip gelebilir)

Geri
Yukarı