RX 570 sistem Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

1dayumay

Hectopat
Herkese merhaba aşağıda yazdığım gibi bilgisayara sahibim Cyberpunk 2077'de kasmadan oynayabilir miyim?

İşlemci: Ryzen 5 2600.
Ekran kartı: Armor RX570 4G.
RAM: G.Skill Trident Z 3000 MHz 8X2.
Anakart: B450M Bazooka v2.
SSD: Crucial BX500 120GB.
HDD: Seagate 1TB 3.5 7200RPM.
Kasa: Frisby GC 9250G.
PSU: Kasayla birlikte olan 650W (80 Plus)
Monitör: ASUS MG248QR 144Hz 1ms.

1080p'de rahatlıkla oynarsınız. Şu Cyberpunk sistem gereksinimleri kadar abartılan bir şey görmedim. RX 570, konsoldan port edilen, kötü optimizasyonlu ve grafik olarak çağın 2 3 yıl ötesinde olan RDR 2'yi ve yine ağır bir oyun olan Death Stranding'i rahatlıkla açıyor, Cyberpunk'un neyi var ki bu kadar endişe edecek? Kaldı ki CDPR kötü optimizasyonlu oyun yapan bir firma da değil. Minimum sistem gereksinimleri GTX 700 serisinden olur diye düşünüyorum.
RDR2 yi texture ve particles(yanlış yazmış olabilirim.) ultrada diğer bütün ayarlar medium 45-55 fps arası alıyorum

Oynanabilir fakat sistemde gözüme çarpan Frisby marka ve PSU'yu hiç yakıştıramadım.
toplarken bu kasa iyimi demişlerde bende direkt görünüşüne bakıp bu olsun demiştim bende frisbynin çok kötü bir marka olduğunu biliyorum parayı ödedikten sonra fark ettim :( şuana kadar pek bir sıkıntı çıkarmadı

Toplarken bu kasa iyi mi demişlerde bende direkt görünüşüne bakıp bu olsun demiştim bende Frisby'nin çok kötü bir marka olduğunu biliyorum parayı ödedikten sonra fark ettim :( şuana kadar pek bir sıkıntı çıkarmadı.

Biraz da şans işi ama garantisi yok dostum kısa zamanda değiştirmen en doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı