RX 570 sistem GTA 6 kaldırır mı?

Daha fazla  
Yani bayağı erken oldu ama merak ettim. GTA 6'yı RX570'in kaldırabileceğini düşünüyor musunuz? Yoksa 2025'e kadar eskir mi benim ekran kartı bilmiyorum.

RX 570'i piyasası ölmeden de elden çıkarmak lazım yaşı geçtikçe satması o kadar zorlaşır.

Şu anki sistemi liseyi bitirene kadar kullanmam lazım yaklaşık 3 sene Ryzen 5 2600X var içinde buna ekran kartı alsam ben şimdi işlemci yetmeyecek bir sürü masraf yapacağım zaten öğrenciyiz malum fazla param da yok ama işimi görüyor ileride komple satarım sistemi belli olmaz.

RX 570'i piyasası ölmeden de elden çıkarmak lazım yaşı geçtikçe satması o kadar zorlaşır.

Ben de öyle yapmıştım 2017'de 1500X ve 1050 Ti ile sistem kurmuştum şu anda 3300X ve 6600 XT var. En az 3-4 sene dokunmam bir ihtimal 3300X satıp 5600 alabilirim indirimden denk gelirse o kadar.

Sizin de 1-2 seneye en az 2 kat güçlü bir karta geçmeniz zor değil, al bugün bile ikinci el kıyamet gibi RX 6600 dolu hepsi ucuz. Yeni nesiller çıktığında daha da düşer piyasası, tabii RX 570'i piyasası ölmeden de elden çıkarmak lazım yaşı geçtikçe satması o kadar zorlaşır.

Elime fırsat geçerse belki ekran kartını değiştiririm işlemci de bulurum uyguna devam ederim en kötü.

Böyle grafikte en düşükte 30 FPS RTX 2060 bile zor açar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence açar onu ayarlamalılar herkesin evinde 3060 yok ve oyunda satmalı sistemlerde açılmalı optimizasyonu da iyi yaparlarsa sıkıntı çıkarmaz.

Geri
Yukarı