RX 570 Sistem Ne Kadar Eder?

Susceptive

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dark N10 Kasa - MSI H170M Pro-Vdh Anakart - i5 6600 Işlemci - Gigabyte Aorus RX570 4GB Ekran Kartı - 2x4 GB Kingston Hyperx Fury 2133 MHz RAM - Seagate Barracuda 1 TB HDD - Corsair VS650 Güç Kaynağı

Sizce ne kadar eder? İkinci el olarak satmayı düşünüyorum, ekran kartının garantisi var, diğer parçaların yok.

Çözüm
Sistemim gayet stabil çalışıyor güncel çoğu oyunda performans çok iyi parçalar 3 senelik sadece ekran kartı yeni sistem hala yağ gibi çalışıyor. Benim Aklimda ki fiyat 3000-3250 arası.

Kardeş 3 senelik parçalardan bahsediyorsun. Biz garantisi varsa ve kullanım süresi düşükse o fiyat dedik. 3 sene kullanılmış ve garantisi bitmiş ise o kadar etmeyecektir, imkansız. Daha düşük bir fiyat belirlemelisin.
3000 verecek adam 500 daha koyar, Ryzen 5 2600, RX 570 ve 3000 MHz 8 GB RAM ile sıfır sistem satın alır. İyi satışlar.
Arkadaş 3 senelik olduğundan bahsetmiş o yüzden söylediğim fiyat geçerli olmaz ama ben 3000 TL demedim. 3100 dedim, pazarlıkla 2750'ye satarsın dedim. Yanlış anlaşılmasın. 3 senlik ise etmez tabii bu fiyat.
RX 570 : 600-650 TL
İşlemci : 1000 TL ( Alıcısını bulmak gerçekten zor)
Anakart : 400-500 TL
RAM : 200-250 TL
HDD : 150 TL
Kasa : 200 TL
PSU : 150 TL

Toplam : 2800-2900 TL. Komple satmak isterseniz, yukarıda belirttiğim gibi indirim yapmalısınız. Ayrıca fatura, garanti ve kutu fiyatı etkiler.

Sistemim gayet stabil çalışıyor güncel çoğu oyunda performans çok iyi Windows 10'un geç açılması dışında bir sorun yok parçalar 3 senelik sadece ekran kartı yeni Benim Aklimda ki fiyat 3000-3250 arası.

@Darkisback İşte buna katılabilirim. Ancak sadece toplu satışta değil parça satışında da pazarlık yapılır, onu da hesaba katmak gerekir. 3000 TL'de 500 TL toplu satış diye indirim yapacak hali yok. Ayrıca herkes toplu satış da demiyor buna, PC'den anlayanı var anlamayanı var. O yüzden bana göre 3100 mâkul bir fiyat ve bu sayede 2750 gibi bir fiyata satabilir. Sitem mesajı değildi yanlış anlamayın.

Sistemim gayet stabil çalışıyor güncel çoğu oyunda performans çok iyi parçalar 3 senelik sadece ekran kartı yeni sistem hala yağ gibi çalışıyor. Benim Aklimda ki fiyat 3000-3250 arası.

Kardeş 3 senelik parçalardan bahsediyorsun. Biz garantisi varsa ve kullanım süresi düşükse o fiyat dedik. 3 sene kullanılmış ve garantisi bitmiş ise o kadar etmeyecektir, imkansız. Daha düşük bir fiyat belirlemelisin.
3000 verecek adam 500 daha koyar, Ryzen 5 2600, RX 570 ve 3000 MHz 8 GB RAM ile sıfır sistem satın alır. İyi satışlar.
Arkadaş 3 senelik olduğundan bahsetmiş o yüzden söylediğim fiyat geçerli olmaz ama ben 3000 TL demedim. 3100 dedim, pazarlıkla 2750'ye satarsın dedim. Yanlış anlaşılmasın. 3 senlik ise etmez tabii bu fiyat.

Çözüm
@@Susceptive
Aklınızdaki fiyat makul. Ürünlerin özelliklerini, durumunu, kutusu var mı yok mu gibi ayrıntıları yazın ve kafanızdaki satış platformunda paylaşın. Dediğim gibi acil paraya ihtiyacınız yoksa 2-3 hafta bekleyin. Çok fazla ilgilenen olmuyorsa yavaş yavaş fiyat düşürerek satmaya çalışın. Benim satış stratejim böyle. Bir de ölücü tayfaya dikkat edin. Sizi kandırmaya ve dolandırmaya çalışırlar. "Ya bu parça bizim orada şu şu fiyata, ayrıca bunlarda şöyle böyle arızaları var" deyip fiyat kırmaya çalışanları direkt engelleyin. "Sizin orada daha ucuzsa neden oradan almıyorsun?" sorusuna cevap veremezler. Çünkü işleri güçleri insanları dolandırmaktır.

@Silinen üye Kardeş bölmek gibi olmasın ama arkadaş zaten yazmıştı. Denk gelmedin herhalde mesajına, bir bakmanı öneririm.
Aklındaki fiyat, garantisi olsaydı ve kullanım süresi düşük olsaydı geçerli olurdu. Bu durumda biraz daha aşağılara çekmek zorunda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı