RX 570 Sistem Önerisi

kifkaf

Hectopat
Yer
Leningrad
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar,
Sizce hangisini almalıyım, iki bilgisayar arasında kaldım.
Şu düzeltmeleride yapayım. İtopya'daki linkte RX560 olan kartı RX570 Strix olarak değiştirmişler. Teknobiyotik linkinde Ryzen 3 1300X olan işlemci yerine 2300x konulmuş.
Sizce hangisini almalıyım? Yükseltme yapılmalı mı? Darboğaz gibi sıkıntılar olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Arkadaşlar,
Sizce hangisini almalıyım, iki bilgisayar arasında kaldım.
Şu düzeltmeleride yapayım. İtopya'daki linkte RX560 olan kartı RX570 Strix olarak değiştirmişler. Teknobiyotik linkinde Ryzen 3 1300X olan işlemci yerine 2300x konulmuş.
Sizce hangisini almalıyım? Yükseltme yapılmalı mı? Darboğaz gibi sıkıntılar olur mu? Şimdiden teşekkürler.
Teknobiyotik'in topladığı hazır sistem daha iyi bence. Elbette yükseltme tavsiye ediyorum. PSU: High Power 500W 80 Plus olsun. Kasa: Dark N5 olsun ve özellikle anakartnı Asrock B450M olarak yükseltmelisin. Toplam: 3.175 TL yapıyor. Bence uygun

Bu sistemin fiyatı daha düşük. Aradaki farkla R5 2500X yapabilirsiniz işlemciyi.
Hocam PSU'nun Sertifikası yok.Sertifikalı olması önemli.
Teknobiyotik'in topladığı hazır sistem daha iyi bence. Elbette yükseltme tavsiye ediyorum. PSU: High Power 500W 80 Plus olsun. Kasa: Dark N5 olsun ve özellikle anakartnı Asrock B450M olarak yükseltmelisin. Toplam: 3.175 TL yapıyor. Bence uygun
Sistemde HDD yok. Eğer alırsam HDD ekleyeceğim ve ekran kartı modelini Pulse yapmayı düşünüyorum.Eğer yaparsam 3.536 lira yapıyor.

Son düzenleme:
Bu sistemin fiyatı daha düşük. Aradaki farkla R5 2500X yapabilirsiniz işlemciyi.
Kasa ve PSU berbat.
Ekran kartını ayrı almalısınız. İsterseniz 100 TL daha verip 2 fanlı RX 570 ala bilirsiniz.
Sapphire RX 570 Pulse ITX 4GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11266-34-20G SAPPHIRE | Trendyol

Dosya Ekleri

• 3000.png
    3000.png
    59,4 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Kasa ve PSU berbat.
Ekran kartını ayrı almalısınız. İsterseniz 100 TL daha verip 2 fanlı RX 570 ala bilirsiniz.
Sapphire RX 570 Pulse ITX 4GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11266-34-20G SAPPHIRE | Trendyol
Hocam bu nasıl sizce?

Anakartı yükseltip B450 yapmayı ve SSD eklemeyi düşünüyorum bu sistem için.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı