RX 570 sistem Valorant'ta FPS düşmesi

Beytullah.0

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ta 200 FPS üstü alıyordum. AMD Radeon Driver indirdim FPS'im 140 160 arası gezmeye başladı ve FPS dropları olmaya başladı. Driver'i sildim, bu sefer oyunda hareketsiz durunca FPS 75 yürümeye başlayınca hareket etmeye başlayınca FPS 120-140 arası olmaya başladı. V-Sync açık değil oyun içinde FPS kısıtlaması yok başka bir yerde FPS kısıtlaması var mı? Bir de Driver'i yükleyince neden FPS düşüyor? Ekran kartım RX570 4 GB.

Valorant'ta 200 FPS üstü alıyordum. AMD Radeon driver indirdim FPS'im 140 160 arası gezmeye başladı ve FPS dropları olmaya başladı. Driver'i sildim, bu sefer oyunda hareketsiz durunca FPS 75 yürümeye başlayınca hareket etmeye başlayınca FPS 120-140 arası olmaya başladı. V-Sync açık değil oyun içinde FPS kısıtlaması yok başka bir yerde FPS kısıtlaması var mı? Bir de Driver'i yükleyince neden FPS düşüyor? Ekran kartım RX570 4 GB.

Dün bende yeni ekran kartına geçtim dirver silip yeni driver yükledim bende LoL de FPS 100'lerde idi DDU ile ekran kartı driverini silip yükledim sorunum çözüldü denemeni tavsiye ederim.

Şöyle bırakayım oku anla ve uygula.

Sistemini yaz dostum.
Ekran Kartı : AMD Radeon Rx570 Armor 4 GB Overclock Serisi -İşlemci : INTEL i3 9100F 3.6GHz -Anakart : Asus Primeh310m-k R2.0 -Ram : 2X HyperX DDR4- 2400 mhz -CL15-288 top 16gb
Dün bende yeni ekran kartına geçtim dirver silip yeni driver yükledim bende LoL de FPS 100'lerde idi DDU ile ekran kartı driverini silip yükledim sorunum çözüldü denemeni tavsiye ederim.

Şöyle bırakayım oku anla ve uygula.
DDU ile sildim şuanda Ekran kartım aygıt yöneticisinde gözükmüyor hz 65 var sadece

Son düzenleme:
Ekran Kartı: AMD Radeon RX570 Armor 4 GB Overclock Serisi -İşlemci: Intel i3-9100F 3.6GHz -Anakart: ASUS Primeh310M-K R2.0 -RAM: 2X HyperX DDR4- 2400 MHz -CL15-288 top 16 GB

DDU ile sildim şu anda Ekran kartım aygıt yöneticisinde gözükmüyor Hz 65 var sadece

Tamamdır doğru şimdi RX 570 Driver yazıp AMD kendi sitesinden indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı