RX 570 sistem yayın için yeterli midir?

Ahmet58858

Decapat
Daha fazla  
AMD Ryzen 5 2600 işlemci, RX570 4 GB, 8 GB 3000MHz RAM, B450 anakart.
Yayın için yeterli midir? PUBG Mobile için birisine sormuştum yeterli degil dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeterli değil mi? Ben i3 3240 GT730'lu sistemimle bile zorlasam yayın yaparım :D. Asıl PUBG'nin yayınını dahi yapabilirsin o sistemle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1650 Super olsa biraz daha iyi olur veya ekran kartını 8 GB alıp RAM'leri 8+8 şeklinde birebir aynı RAM'lardan alarak Dual Channel yapabilirsin AMD sistemlerde Dual Channel çok fark ediyor bir de SSD mi kullanıcaksın yoksa HDD mi?
Edit: PUBG Mobile olduğunu sonradan gördüm PUBG Mobile için hayli hayli yeter ama yazdıklarımı normal oyunlar için değerlendirebilirsin.

1650 Super olsa biraz daha iyi olur veya ekran kartını 8 GB alıp RAM'leri 8+8 şeklinde birebir aynı RAM'lardan alarak Dual Channel yapabilirsin AMD sistemlerde Dual Channel çok fark ediyor bir de SSD mi kullanıcaksın yoksa HDD mi?
Edit: PUBG Mobile olduğunu sonradan gördüm PUBG Mobile için hayli hayli yeter ama yazdıklarımı normal oyunlar için değerlendirebilirsin.

Teşekkür ederim bilgilerin için

Geri
Yukarı