RX 570 sistemde 2K21 çok düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

MassiveHardNeszz

Hectopat
Daha fazla  
NBA 2K21'i Epic Games'ten aldım. Ancak oyun oynanamayacak kadar düşük FPS'te çalışıyor. 10-15 bile değil, maksimum 2-3. Çözüm bilen var mı?

Sistem:
  • R5 3600.
  • RX 570.

PSU ile FPS'i nasıl denkleştirdin şaşırdım doğrusu.

Ne kadar boş şeyler yapıyorsunuz, linçlemeye gerek yok arkadaşı.

Kesinlikle katılıyorum. Çoğu konuda dalga konusu oldu artık o. Eksik bir sistem bilgisi var ise konunun yarısı saçma sapan dalga mesajlarından oluşuyor :D. Bir kez yazmak yetiyor zaten.

Kesinlikle katılıyorum. Çoğu konuda dalga konusu oldu artık o. Eksik bir sistem bilgisi var ise konunun yarısı saçma sapan dalga mesajlarından oluşuyor :D. Bir kez yazmak yetiyor zaten.

Yeni kitle böyle, ne yapalım düzeltmeye çalışıyorum.

NBA 2K21'i Epic Games'ten aldım. Ancak oyun oynanamayacak kadar düşük FPS'te çalışıyor. 10-15 bile değil, maksimum 2-3. Çözüm bilen var mı?

Sistem:
  • R5 3600.
  • RX 570.

Vallahi ne varsa şu RX570'lerde var vallahi şu karttan tüm Türkiye'nin kurtulması lazım hep bir sorun hep bir dert biri bitse başka oyunda sorun çıkıyor bende de hep böyle bu

Aaaa olur mu hiç öyle biri yazmış ben yazmayayım sonra Recep Abi görüp kalp atamaz onlara:) (!)

Hocam bütün sisteminizi atabilir misiniz?
Arkadaşlar az önce neden anlamadım asıl hesabımdan ban yedim 5 yıldır kullandığım ancak şimdi tüm sistemimi sizlere yazıyorum.
İşlemci: Ryzen 5 3600
Anakart: B450M-A PRO MAX
Ram: 16 GB 3600 Mhz Crucial ballistix
PSU: ZALMAN ZM600LX
Ekran Kartı:RX 570
Sistemim diğer tüm oyunlarda sıkıntısız çalışıyor.
Keşke bu kadar abartmasaydınız özellikle banlamasaydınız ancak yapacak bir şey yok.

Arkadaşlar az önce neden anlamadım asıl hesabımdan ban yedim 5 yıldır kullandığım ancak şimdi tüm sistemimi sizlere yazıyorum.
İşlemci: Ryzen 5 3600.
Anakart: B450M-A PRO Max.
RAM: 16 GB 3600 MHz Crucial Ballistix.
PSU: Zalman ZM600lx.
Ekran kartı: RX 570.
Sistemim diğer tüm oyunlarda sıkıntısız çalışıyor.
Keşke bu kadar abartmasaydınız özellikle banlamasaydınız ancak yapacak bir şey yok.

Bu arada çifte hesap yasak. Sürücüleriniz kurulu ve güncel mi?

Geri
Yukarı