RX 570 sistemde "Adrenalin Editon Warning" hatası

Baturs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Masasında
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün elime RX 570 geldi fakat sürücüleri bir türlü doğru düzgün çalışmıyor. DDU ile defalarca kez kaldırıp tekrar kurdum, Windows Update'i kapattım tekrar denedim, YouTube'da ki videolarda ne deniyorsa yaptım fakat bir türlü sorun düzelmedi.

Screenshot_1.png

DDU ile sürücüyü silip sitesinden son sürümünü yükleyin. Windows Update eski sürücüleri yükleyebiliyor. Eğer Windows update'in eski sürücüyü yüklediğinden eminseniz şu rehberi uygulayın.

Mesajdan anladığım kadarıyla uyumsuz driver indiriyorsunuz. Yanlış işletim sistemi ya da yanlış model seçilmiş olabilir mi?
Hayır her şeyin doğru olduğuna eminim, defalarca kontrol ettim ayrıca AMD'nin otomatik sürücü bulma uygulamasından da denedim sonuç aynı.

Ve neden sadece OpenGL 1.1 desteği var görünüyor?

Bence @Agah gibi hocamızın dediğini uygulayın. Windows eski ve alakasız bir sürüm kuruyor.
O rehberi zaten uyguladım fakat sonuç aynı.

Ayrıca ekran kartının asıl sahibiyle konuştum, Ekran kartına sanırım V-RAM yükseltmesi yapılmış ve yazılım atılmış, mining kartı olduğu için. Büyük ihtimal o yüzden driver yüklenmiyor, bunu düzeltmenin bir yolu var mı ?

Geri
Yukarı