RX 570 sistemde "Adrenalin Editon Warning" hatası

Baturs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Masasında
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün elime RX 570 geldi fakat sürücüleri bir türlü doğru düzgün çalışmıyor. DDU ile defalarca kez kaldırıp tekrar kurdum, Windows Update'i kapattım tekrar denedim, YouTube'da ki videolarda ne deniyorsa yaptım fakat bir türlü sorun düzelmedi.

Screenshot_1.png

Pardon dikkat etmemişim ama tüm siteyi aradım yok. Başka bir site var mı BİOS data basesi olan acaba ?
Hocam ben de arıyorum merak etmeyin. Tarıyorum 4 tarafı. :)

Bu arada sizin kart çift BIOS'luymuş. Birine bir şey olursa diğerinden yüklüyormuş.

Hocam ben de arıyorum merak etmeyin. Tarıyorum 4 tarafı. :)

Bu arada sizin kart çift BIOS'luymuş. Birine bir şey olursa diğerinden yüklüyormuş.

Bu olabilir mi ? 4GB ve Mikron. Fakat küçük resmin altında da RX 560 yazıyor.

Eğer yaparsam ve doğru BİOS çıkmazsa yine de sistem açılır değil mi çift BİOS olduğu için ?
Öyle yazıyor. Deneyin bakalım ne olacak.

Bu arada kartın görseline dikkatli baktım. GPU ısıl işlem görmemiş. VRAM'ler kararmamış. Bu iyi haber. :)

Kartı toplarken termal pedleri düzgünce yerleştirin. Görselde en altta dizili 4 MOSFET'ten birinde ped yok. Ona da uygulayın.

GPU soğutucu blok yaylı vidalarını uygun bir tornavida ile tam sıkın.

Son düzenleme:
Öyle yazıyor. Deneyin bakalım ne olacak.

Bu arada kartın görseline dikkatli baktım. GPU ısıl işlem görmemiş. VRAM'ler kararmamış. Bu iyi haber. :)

Kartı toplarken termal pedleri düzgünce yerleştirin. Görselde en altta dizili 4 MOSFET'ten birinde ped yok. Ona da uygulayın.

GPU soğutucu blok yaylı vidalarını uygun bir tornavida ile tam sıkın.
Her şeyi hallettim, termal macunu da yeniledim şimdi BİOS atıcam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu denediniz mi?
Denedim, işe yaramadı. O şekilde yapınca 0FL01 hatası alıyorum.

Geri
Yukarı