RX 570 sistemde CoD Warzone açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

muhammedbro58

Picopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Asus rog strix rx 570
Anakart
Msi a520 m a pro
İşlemci
R5 5600
Warzone acilmiyor, YouTube'deki her şeyi yaptım yine de olmadı. Sorunu aranizda yaşayan var mı?

1. Windows güncellemelerini ve ekran kartı sürücülerini kontrol edin.
  2. Steam'de oyunu sağ tıklayın, "özellikler"e gidin, "yerel dosyalar" sekmesine gidin ve "oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula" butonuna tıklayın.
  3. Oyunun EXE dosyasına sağ tıklayın ve "yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seçin.
  4. DirectX yükleyin. Tıkla

@İlkay Baki Bayram
DirectX alternatif (offline) paket Download DirectX Redist (June 2010) from Official Microsoft Download Center
O paket bende sorun çıkarmıştı hocam eksik kuruyordu GTA Vice City de DLL hatası veriyordu. O yüzden toplu paket attım bende.
DirectX june 2010 SDK da olur aynısı zaten. Sadece eksiksiz toplu paket. Masüstünde sağ tıklatıp yeni klasör açıp dosyaları oraya çıkartıp kurarsınız sonra o attığınız paketle de kontrol edersiniz. @muhammedbro58
Visual paketi Latest Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One Feb 2024 Download
Yanlış paket atmışım değiştirdim linki. 😁

Son düzenleme:
Açılmıyor ne demek? Hata kodu var mı?
Hata bile yok

1. Windows güncellemelerini ve ekran kartı sürücülerini kontrol edin.
  2. Steam'de oyunu sağ tıklayın, "özellikler"e gidin, "yerel dosyalar" sekmesine gidin ve "oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula" butonuna tıklayın.
  3. Oyunun EXE dosyasına sağ tıklayın ve "yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seçin.
  4. DirectX yükleyin. Tıkla

Hepsini yaptim.

Geri
Yukarı