RX 570 sistemde Fortnite'ta FPS sabitleniyor

baran361

Decapat
Yer
california
Daha fazla  
Arkadaşlar, RX 570 ekran kartım var. Fortnite oynuyorum. Oyun için FPS sınırlaması 180 olmasına rağmen AMD Radeon'da 75'e sabitliyor. 75'e sabitleyince de oyunda akıcılık gidiyor, FPS düşüyor, ping artıyor. Ne yapabilirim? PC'yi yeinden başlatınca FPS 75 sabitlenmesi düzeliyor, oyun düzeliyor. VSync kapalı, dikey yenileme kapalı, FreeSync kapalı. Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar, RX 570 ekran kartım var. Fortnite oynuyorum. Oyun için FPS sınırlaması 180 olmasına rağmen AMD Radeon'da 75'e sabitliyor. 75'e sabitleyince de oyunda akıcılık gidiyor, FPS düşüyor, ping artıyor. Ne yapabilirim? PC'yi yeinden başlatınca FPS 75 sabitlenmesi düzeliyor, oyun düzeliyor. V-Sync kapalı, dikey yenileme kapalı, FreeSync kapalı. Ne yapmam lazım?

Radeon Chill açıksa kapatın.

Oyunu pek bilmiyorum oyun içi FPS sınırlandırıcı varsa onu da kapatın.

O da kapalı ve şimdi baktığım kadarıyla FPS'yi monitöre sabitliyor Hz'yi 60'a çekince oyun FPS'de 60 oluyor.
Arkadaşlar, RX 570 ekran kartım var. Fortnite oynuyorum. Oyun için FPS sınırlaması 180 olmasına rağmen AMD Radeon'da 75'e sabitliyor. 75'e sabitleyince de oyunda akıcılık gidiyor, FPS düşüyor, ping artıyor. Ne yapabilirim? PC'yi yeinden başlatınca FPS 75 sabitlenmesi düzeliyor, oyun düzeliyor. V-Sync kapalı, dikey yenileme kapalı, FreeSync kapalı. Ne yapmam lazım?

Her oyunda böyle çözemiyorum bir türlü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı