RX 570 sistemde FPS düşmeleri

Denizoo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim. Yeni PC aldım 6 ay önce RX570 i3-9100F'li bir sistem aldım ama son zamanlarda her oyunda FPS drop yiyorum. Başıma hiç gelmedi bugüne kadar. Valorant'ta en düşük ayarlarda normalde 150-170 FPS arası alıyordum 80'e sabitledim o şekilde bile FPS drop yaşıyorum .GTA 5'i Very High ayarlarda oynayıp sıkıntı çekmiyordum. Bu aralar yine FPS düşmesi yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar çıldırmak üzereyim. Yeni PC aldım 6 ay önce RX570 i3-9100F'li bir sistem aldım ama son zamanlarda her oyunda FPS drop yiyorum. Başıma hiç gelmedi bugüne kadar. Valorant'ta en düşük ayarlarda normalde 150-170 FPS arası alıyordum 80'e sabitledim o şekilde bile FPS drop yaşıyorum .GTA 5'i Very High ayarlarda oynayıp sıkıntı çekmiyordum. Bu aralar yine FPS düşmesi yaşıyorum.
Sıcaklık değerlerini atar mısın?

Arkadaşlar çıldırmak üzereyim. Yeni PC aldım 6 ay önce RX570 i3-9100F'li bir sistem aldım ama son zamanlarda her oyunda FPS düşmesi yiyorum. Başıma hiç gelmedi bugüne kadar. Valorant'ta en düşük ayarlarda normalde 150-170 FPS arası alıyordum 80'e sabitledim o şekilde bile FPS düşmesi yaşıyorum. GTA 5'i Very High ayarlarda oynayıp sıkıntı çekmiyordum. Bu aralar yine FPS düşmesi yaşıyorum.

Ekran kartı için yanlış driver kurmuş olabilir misiniz? Silip yeniden en güncel olanı yükleyin belki düzelir.

ısı değerleri normal
ise termal macun yenileyin

Yeni konular

Geri
Yukarı