RX 570 sistemde mavi ekran hatası

Starixx1

Hectopat
Arkadaşlar normalde hiç vermezdi, bugün verdi ve %0'da kaldı. Ayrıca görüntü çok bozuldu ve durdurma kodu sanırım "Memory management". Yazıyı okumakta zorluk çekiyorum.

Minidump dosyası oluştuysa paylaş. Aşağıdaki rehberde nasıl paylaşılacağı yazıyor. Dosya oluşmadıysa bir daha mavi ekran aldığında %100'e kadar dolup sistemin kendini yeniden başlatmasını beklemeye çalış, o zaman oluşur ve paylaşırsın.

* Ek: Minidump dosyalarını paylaşabilsen de paylaşamasan da şimdiden bu videoya göre belleklerine Memtest86 ile test yapmaya başla ve test tamamen bitince sonuçları paylaş.

Minidump dosyası oluştuysa paylaş. Aşağıdaki rehberde nasıl paylaşılacağı yazıyor. Dosya oluşmadıysa bir daha mavi ekran aldığında %100'e kadar dolup sistemin kendini yeniden başlatmasını beklemeye çalış, o zaman oluşur ve paylaşırsın.

* Ek: Minidump dosyalarını paylaşabilsen de paylaşamasan da şimdiden bu videoya göre belleklerine Memtest86 ile test yapmaya başla ve test tamamen bitince sonuçları paylaş.
Kusura bakmayın biraz geç yazabildim, uyarı almıştım. 8GB bellek için ortalama kaç saat sürüyor bu işlem?

İlk mesajda %0 da kaldı demiştiniz, öyle olunca oluşmuyor, doğru.

Kullanmaya devam edin dilerseniz, tekrar olursa Minidump ile birlikte paylaşırsınız.

Geri
Yukarı