RX 570 sistemde Need for Speed The Run 30 FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Oyun içi ayarlarda belki FPS'in max kaç olacağına dair bir ayar olabilir. Kontrol ediniz. Yoksa da sürücünüz güncel mi değil mi bakınız. Eğer son sürüm driver'dan sonra bu durum oluştuysa yazılımla alakalı bir problem olacağı için sürücüyü kaldırıp, sorunsuz çalışan sürücüyle temiz kurulum yapıp tekrar deneyiniz.

Oyun korsan değilse update edin. Eski sürümlerde fps sınırı varmış güncellemeyle kaldırılmış. Bunun dışında fps sınırını kaldırmanın başka bir yolu varsa onları da deneyebilirsiniz.
Edit: @denix_07: "Aynı sorun bende de vardı . Oyunun özellikler kısmına gelin . : http://i.imgur.com/TvD2QL8.jpg Sonra exe" den sonra bir boşluk atın ve bu kodu yazın . -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60+ uygula tamam diyerek sorununuz kalkmış olacaktır ."

Oyun korsan değilse Update edin. Eski sürümlerde FPS sınırı varmış güncellemeyle kaldırılmış. Bunun dışında FPS sınırını kaldırmanın başka bir yolu varsa onları da deneyebilirsiniz.

CD var eskiden CD vardı ondan kuruyordum şimdi de öyle yaptım.
Oyun içi ayarlarda belki FPS'in Max kaç olacağına dair bir ayar olabilir. Kontrol ediniz. Yoksa da sürücünüz güncel mi değil mi bakınız. Eğer son sürüm Driver'dan sonra bu durum oluştuysa yazılımla alakalı bir problem olacağı için sürücüyü kaldırıp, sorunsuz çalışan sürücüyle temiz kurulum yapıp tekrar deneyiniz.

Ayarlarda yok. CD'den kurdum.
Belki V-Sync açık değildir ama FPS sınırı açıktır?

FPS sınırı yok ayarlarda.

Anladığım kadarıyla kısayoldan özellikleri açıyorsun orada exeden sonraki kısma "-GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60+" yazıp kaydediyorsun. Olmazsa Youtube'da filan videoları vardır kesinlikle bu konu hakkında. NFS: The Run fps cap yazarsan bulursun

Anladığım kadarıyla kısayoldan özellikleri açıyorsun orada exeden sonraki kısma "-gametime. Maxsimfps 60 -gametime. Forcesimrate 60+" yazıp kaydediyorsun. Olmazsa YouTube'da falan videoları vardır kesinlikle bu konu hakkında. NFS: The run FPS cap yazarsan bulursun.

Bunu yazıyorum olmuyor şimdi YouTube videosuna bakacağım.

Geri
Yukarı