RX 570 sistemde oyunda kullanımlar düşük oluyor

MESUT YILDIZ

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RX 570
Anakart
B450
İşlemci
3100 AF
Merhaba. Oyun oynadığımda RAM'in Max 5 GB'sini ekran kartı ve işlemcinin Max %25'ini kullanıyor League of Legends gibi bir oyunda bile FPS sorunu yaşıyorum. Anakart BIOS'unu güncelledim sorun devam ediyor. Windows 10 işletim sistemim destek olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Oyun oynadığımda RAM'in Max 5 GB'sini ekran kartı ve işlemcinin Max %25'ini kullanıyor League of Legends gibi bir oyunda bile FPS sorunu yaşıyorum. Anakart BIOS'unu güncelledim sorun devam ediyor. Windows 10 işletim sistemim destek olur musunuz?
Nasıl yani ekran kartı ve işlemci kullanımı kaç ben senin dediğini anlamadım sadece kullanımını yazar mısın?

sorun aşağıda görebileceğiniz gibi

1657579285290.png

1657579286059.png

Dosya Ekleri

• sss.png
    sss.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 16
Oyundan masaüstüne geçtiğinizde değerler düşer. Değerleri ölçmek için MSI Afterburner kullanın ayrıca LoL gibi oyunlar RX 570 için çıtır çerez olduğundan kullanımlar yüksek olmaz, çok normal.
hocam alta alara almadım ss i çift monitör kullanıyorum ss 2 ekranı birden kapsıyor ve fightlarda fps 90 ın altlarına çakılıyor aniden sorun olan kullanım değerleri belirttiğim sınırları aşmazken fps in bukadar düşmesi dikkat ederseniz özellikle ram kullanımı düm düz çizgi halinde

hocam alta alara almadım ss i çift monitör kullanıyorum ss 2 ekranı birden kapsıyor ve fightlarda fps 90 ın altlarına çakılıyor aniden sorun olan kullanım değerleri belirttiğim sınırları aşmazken fps in bukadar düşmesi dikkat ederseniz özellikle ram kullanımı düm düz çizgi halinde
Ben fotoğraflardan FPS düşmesi göremedim. Değerlerde normal, bu oyunlar kaynak harcamaz doğru dürüst. Sağlam bir oyunda test edin ve MSI kullanın gene görev yöneticisi ile olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı