RX 570 sisteme 3000 TL yükseltme tavsiyesi

aqakern

Decapat
Daha fazla  
3000 TL bütçe ile anakart ve RAM almak istiyorum şu anki sistemim için. Ama RAM ve başka parça değiştiremem. Güzel yüksek FPS verecek öneriniz var mı? Şu anki bilgisayarımı satabilseydim i5 10400F almak istiyordum ama satamadığım için sadece anakart ve işlemci değiştirmek istiyorum. Anakart DDR 3 olursa güzel olur RAM değiştiremem.

Sistemim:
  • Intel i5 3470.
  • Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 4 GB 256 bit DDR5 ekran kartı (11266-34-20G )
  • Kingston HyperX Fury white 8 GB 1600MHz DDR3 RAM.
  • Kingston A400 240GB SSD.
  • Esonic B75fel anakart.

Şimdi anakartı değiştirmek istiyorsan RAM değiştiremeyeceksen DDR3 anakart mı alacaksın?
Bence bu kararın mantıklı değil. Parçalarını ikinci el sitesinde satışa çıkar. 3000 liraya hem anakart hem RAM hem de işlemci alabilirsin. Sattığın parçalardan da iyi bir para elde edersen iyi bir yükseltme yaparsın.

Intel işlemciye AM4 anakart atmışsınız?
İşlemci değişiminin yaşatacağı performans farkını aşağıya bırakacağım, Çift kanal ve 3200Mhz ramlere geçmek te performansı artıracaktır:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şimdi anakartı değiştirmek istiyorsan RAM değiştiremeyeceksen DDR3 anakart mı alacaksın?
Bence bu kararın mantıklı değil. Parçalarını ikinci el sitesinde satışa çıkar. 3000 liraya hem anakart hem RAM hem de işlemci alabilirsin. Sattığın parçalardan da iyi bir para elde edersen iyi bir yükseltme yaparsın.

Satmaya çalışıyorum ama satamadım halla.

Sizce RAM'leri kaç paraya koymama gerekiyor 2 tane Kingston HyperX Fury white 8 GB 1600 MHz var 1 tanesinin kutusu ve her şeyi duruyor stickerını bile açmadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı