3000 TL RX 570 Sistem Tavsiyesi

Aşağıdaki iki sistem arasında kaldım, hangisini alayım? Neden?

374214

Son düzenleyen: Moderatör:
Acelesi varmı? Teknobiyotik yaz ayı geldiğinde sürpriz indirimler yapacakmış. Az daha dişini sıkıp yaz ayını beklemeni öneririm ki RX 570 yerine GTX 1060 alırsın daha da ucuz fiyatına. Ama yine de seçim yapmak gerekirse dediğin gibi, üsttekini tercih eder idim.

İki sistemde de kasa ve psu kötü. İşlemciyi ilerde değiştiririm dersen Unlost Eco'yu öneririm. Veya bütçeni biraz arttırabilirsen Ryzen 5 2500X'li versiyonunu toplayabilirsin.

Hocam PC Hocası yakın zamanda Ryzen 3 2300X'li işlemcili 2.500-3.000 TL bandında indirimli şekilde bilgisayar yayınlayacaktı biraz bekle bakalım o nasıl olucak.

Acelesi varmı? Teknobiyotik yaz ayı geldiğinde sürpriz indirimler yapacakmış. Az daha dişini sıkıp yaz ayını beklemeni öneririm ki RX 570 yerine GTX 1060 alırsın daha da ucuz fiyatına. Ama yine de seçim yapmak gerekirse dediğin gibi, üsttekini tercih eder idim.
Yazın alacağım zaten şimdi ufak araştırmalarla neler bulabilirim onlara bakıyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı