RX-570 sisteme işlemci önerisi

Sanırım İ5-4590 alacağım, fiyat olarakta gözüme uygun geldi. Sizce Witcher 3 gibi oyunları rahat çalıştırabilir miyim? Mevcut sistemimle Witcher 2'yi 40fps civarında açıyorum.

Sanırım İ5-4590 işlemci alacağım, FX-8120'den iyi gibi gözüküyor. Sizce Witcher 3 gibi oyunları kaldırır mı? Mevcut sistemim ile Witcher 2'yi 45fps civarı açıyorum.

Sanırım i5-4590 alacağım, fiyat olarak da gözüme uygun geldi. Sizce Witcher 3 gibi oyunları rahat çalıştırabilir miyim? Mevcut sistemimle Witcher 2'yi 40FPS civarında açıyorum.

Sanırım i5-4590 işlemci alacağım, FX-8120'den iyi gibi gözüküyor. Sizce Witcher 3 gibi oyunları kaldırır mı? Mevcut sistemim ile Witcher 2'yi 45FPS civarı açıyorum.

İşlemciyi alırsanız anakart da almanız gerekmekte sizin anakartınız AM3+ işlemcileri destekliyor. Bu işlemciyi almak yerine elinizdeki anakart RAM işlemciyi satın üstüne biraz ekleyip AM4 sistem toplayın. R5 1600af/r3 3100 + 8 GB RAM + AM4 herhangi bir anakart şimdilik işinizi görür. İleride RAM'i 16 yaparsınız söylediğiniz oyunları da rahatlıkla oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı