RX 570 Sisteme Kasa Önerisi

Makaleler
8
Yer
KAHRAMANMARAŞ
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Merhaba, sistemimi Black Friday indirimlerinden sonra aldığım ve bütçem ancak buna yettiği için Everest marka kasa almıştım ancak ne kadar büyük bir hata yaptığımı anladım. Kasayı 100 liradan satılığa çıkarıp 250 liralık bütçemle yeni bir kasa almayı planlıyorum. Önceliklerim kasanın görünümünün ve hava akımının iyi olması. Eğer siz 300 liraya şu kasa var ve çok mükemmel kesinlikle bunu almalısın derseniz biraz daha bütçeyi arttırıp o kasayı da alabilirim. Ama mümkünse 250 liralık bütçem içerisinde olsun. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 250 TL bir kasa için çok düşük bir fiyat göz ucuyla biraz bakayım dedimde alınacak gibi kasa yok o fiyat aralığın 10 yaşında çocuk kasası gibi hepsi.
Eli yüzü düzgün en uygun gözüme çarpan kasa 298 TL oldu kasa pencereli 3 tanesi kırmızı olmak üzere 4 tane fanı var. PSU kanalı gizli SSD ve HDD koyma yerleri kablo saklama alanı toz filitreleri flan yeterli ve sıvı soğutma desteği var senin işini görecektir.
Aerocool Quartz Red 3xKırmızı Led Fanlı USB 3.0 Pencereli Siyah ATX Gaming Kasa AE-QRTZ-RD

Bu Nanokatalog ürünleri yurtdışından geliyor diyorlar kasa için ekstra para kesmiyor mu ? Kargo ücreti yok mu.

Son düzenleme:
Ucuzdan pahalıya hemen hemen bütçenize uygun bütün kasaları sıraladım. Buyurun:
Paylaşmış olduğum kasalar arasında benim favorim Sharkoon Skiller SGC1'dir. Gerek kocaman üst paneliyle, gerek malzeme kalitesiyle ve gerek sıvı soğutma desteğiyle tam bir fiyat performans kasası. Hava akımı için de ön panelde yeterince alan bırakılmış.

Ancak bütçeyi hiç aşmak istemezseniz Zalman N2'yi alıp geçebilirsiniz. O kasa da 3 fanlı, mesh ön panele sahip ve sade ve şık bir kasadır.

Öncelikle hepinize önerileriniz için teşekkür ederim. Ancak şöyle bir durum var ki hiçbiri bana uzun ömürlü kasa hissiyatı veremedi. Hani evlatlık sistem kurmak istediğim için kasanın daha iyi olmasını istiyorum. Acaba bütçeyi arttırsam mı diye düşünüyorum. Ancak şöyle bir durum daha var ki yılbaşı indirimleri başladı. Bu indirimleri kaçırmak istemiyorum.

Eğer böyle düşünüyorsanız 300 TL'ye de alabileceğiniz kasaların sizi çok tatmin edeceğini zannetmem.

Zamanında 300-350 TL civarına Phanteks Enthoo Pro M almıştım. Herşeyiyle mükemmel bir kasa. Sizin de dediğiniz gibi tam bir evlatlık. Muhtemelen böyle bir kasa arıyorsunuz.

Ancak bu zamanlar artık bu fiyata böyle bir kasa bulmak gerçekten zor. Belki yurtdışından sipariş etme imkânınız varsa bulabilirsiniz.

Eğer böyle düşünüyorsanız 300 TL'ye de alabileceğiniz kasaların sizi çok tatmin edeceğini zannetmem.

Zamanında 300-350 TL civarına Phanteks Enthoo Pro M almıştım. Herşeyiyle mükemmel bir kasa. Sizin de dediğiniz gibi tam bir evlatlık. Muhtemelen böyle bir kasa arıyorsunuz.

Ancak bu zamanlar artık bu fiyata böyle bir kasa bulmak gerçekten zor. Belki yurtdışından sipariş etme imkânınız varsa bulabilirsiniz.
Yurt dışından gelmesi üzün sürer ama olabilir aslında ama hangi marka ne kadar iyi hiçbir fikrim yok ve ayrıca gümrük vergisini de işin içine girince baya zorlu bir hal alıyor durumlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı