General Mobile GM8 Fastboot modunda bilgisayar görmüyor

FavianZ

Hectopat
Merhaba. General Mobile GM8 cihazıma TWRP yüklemeye çalışıyorum. Fakat başaramıyorum Fastboot modunda telefona bir şey yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz? Kaç gündür uğraşıyorum ama olmadı. Bilgisayar telefonu görüyor ama ADB'de görünmüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    32,4 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    14,9 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba. General Mobile GM8 cihazıma TWRP yüklemeye çalışıyorum. Fakat başaramıyorum Fastboot modunda telefona bir şey yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz? Kaç gündür uğraşıyorum ama olmadı. Bilgisayar telefonu görüyor ama ADB'de görünmüyor.

Fastboot modunda iken komutlara başlarkan ADB yerine Fastboot yazmanız gerekmekte.
Örneğin:

Kod:
fastboot devices

Fastboot modunda iken komutlara başlarkan ADB yerine Fastboot yazmanız gerekmekte.
Örneğin:

Kod:
fastboot devices
Anladım şimdi dediğiniz gibi oldu görüyormuş fakat şu anda twrp yüklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ne yapmam gerekiyor

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    6,7 KB · Görüntüleme: 13
Anladım şimdi dediğiniz gibi oldu görüyormuş fakat şu anda TWRP yüklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ne yapmam gerekiyor.

Recovery bölümü yokmuş telefonda. Varsa da recovery_a recovery_b şeklinde olabilir.
Şunu deneyin:

Kod:
fastboot boot imajismi.img

Ama şunu yazıp çıktıyı atarsanız daha iyi olur:

Kod:
fastboot getvar all

Recovery bölümü yokmuş telefonda. Varsa da recovery_a recovery_b şeklinde olabilir.
Şunu deneyin:

Kod:

Ama şunu yazıp çıktıyı atarsanız daha iyi olur:

Kod:
fastboot getvar all
hocam kusura bakmayın evde değildim cevap veremedim dediğiniz kodun çıktısı eklentide

Dosya Ekleri

• Çıktı.txt
    6,8 KB · Görüntüleme: 4
Hocam kusura bakmayın evde değildim cevap veremedim dediğiniz kodun çıktısı eklentide.

Sizin telefonda recovery bölümü yok? EDL mode ile stok ROM atılması lazım gibi geldi.

Ama Recovery'siz TWRP kurmak isterseniz şimdilik TWRP'yi şu komutla çalıştırabilirsiniz:

Kod:

Sizin telefonda recovery bölümü yok? EDL mode ile stok ROM atılması lazım gibi geldi.

Ama Recovery'siz TWRP kurmak isterseniz şimdilik TWRP'yi şu komutla çalıştırabilirsiniz:

Kod:

Hocam dediğiniz gibi bir şekilde hallettim TWRP var şu an ve Custom ROM var fakat TWRP şifre istiyor girmeyince de dosyaları göremiyorum bu konu hakkında bilginiz var mı?

Hocam dediğiniz gibi bir şekilde hallettim TWRP var şu an ve Custom ROM var fakat TWRP şifre istiyor girmeyince de dosyaları göremiyorum bu konu hakkında bilginiz var mı?

Telefona koyduğunuz şifreyi deneyin olmazsa format data atın atabiliyorsanız. Hatta direkt internal Storage, modem, efs vb. hariç wipe atın.

Geri
Yukarı