RX 570 sisteme PSU önerisi

Undercovergoat

Centipat
Daha fazla  
i5 4460 islemcim en fazla RX 570 ile calisabiliyormus, 750 Ti'dan RX 570'e gececeğim ama bir sürü RX 570 var Armor'lu armorsuz 4 GB 6 GB 8 GB hangisini almam lazim bilemedim. Bir de PSU lazimmis benimki 360W yetersiz kalıyor. Onerilere acigim.

PSU olarak high power 500w yeterli olacaktır. RX-570 almakta kararlıysanız Nitro+ modelini öneririm ve 8 gb çok gereksiz. RX-570 okadar fazla VRAM kullanamadığı için 4 gb yeterli olacaktır.

PSU olarak high power 500w yeterli olacaktır. RX-570 almakta kararlıysanız Nitro+ modelini öneririm ve 8 gb çok gereksiz. RX-570 okadar fazla VRAM kullanamadığı için 4 gb yeterli olacaktır.
Islemcime en fazla o takiliyomus diye duydugum icin tercih ettim yoksa baska bir sebebi yok rx 570 tercih etmemin. Nitro+ olarak sadece 8gb bulabildim ve fiyati benim komple pc den pahali :) rog'larda da stok bulamadim. Baska oneriniz var midir?
Katılıyorum nitro pahalı gelirse Asusun rog serisininkini de tercih edebilirsin. Şahsen kullanıyorum.
PSU olarak ta FSP'nin modellerine bakabilirsin.

Bir fark yok siteden siteye, satıcıdan satıcıya fiyat farkı oluyor. Tüm firmalar aynı temel bileşeni kullanıp üstüne kendi soğutma bıloğunu yapıyorlar. Ve satıyorlar. Tek fark marka ve fiyat.

Geri
Yukarı