RX 570 sisteme RAM eklenmeli mi?

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. Elime bir miktar para geçti ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Ya faremi değiştireceğim ya da 8 GB RAM içeren sistemime yeni bir RAM daha alacağım. Linkte gördüğünüz benim RAM'im. Aynısından bir tane daha alıp 16 GB yaparsam bir fark olur mu? Genelde RDR2 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlar oynuyorum. FPS artar mı? Arada sırada yediğim droplar geçer mi? ya da mouse almam daha mı mantıklı? Şu anki biraz eski.

Sistem:

RX 570 OC.
Ryzen 3 3200G.
G.Skill Ripjaws V Red 3000MHz 8 GB Single.
MSI B450-A PRO Max.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Elime bir miktar para geçti ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Ya faremi değiştireceğim ya da 8 GB RAM içeren sistemime yeni bir RAM daha alacağım. Linkte gördüğünüz benim RAM'im. Aynısından bir tane daha alıp 16 GB yaparsam bir fark olur mu? Genelde RDR2 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlar oynuyorum. FPS artar mı? Arada sırada yediğim droplar geçer mi? Ya da mouse almam daha mı mantıklı? Şu anki biraz eski.

Sistem:

RX 570 OC.
Ryzen 3 3200G.
MSI B450-A PRO Max.

8 GB RAM daha mantıklı gibi hem anakart Dual Channel destekliyor iyi olur bence.

Selam arkadaşlar. Elime bir miktar para geçti ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Ya faremi değiştireceğim ya da 8 GB RAM içeren sistemime yeni bir RAM daha alacağım. Linkte gördüğünüz benim RAM'im. Aynısından bir tane daha alıp 16 GB yaparsam bir fark olur mu? Genelde RDR2 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlar oynuyorum. FPS artar mı? Arada sırada yediğim droplar geçer mi? Ya da mouse almam daha mı mantıklı? Şu anki biraz eski.

Sistem:

RX 570 OC.
Ryzen 3 3200G.
MSI B450-A PRO Max.

Drop ve ani FPS düşüklükleri genelde RAM yetersizliğinden oluyor kesinlikle takviye yapmalısın.

Sistem:

RX 570 OC.
Ryzen 3 3200G.
MSI B450-A PRO Max.

GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram | ITOPYA

Burada bir miktar daha ucuz.

Geri
Yukarı