RX 570 sürücü çökmesi neyden kaynaklı olabilir?

Teknik Bilgisel

Hectopat
Daha fazla  
Kıymetli arkadaşlar, selam son zamanlarda hangi sürücüye geçsem de ekran kartı çökmesi yaşıyorum. RX 570 ROG STRIX modeli kullanmaktayım sıcaklıkları 60 dereceyi geçmiyor. Daha önce de tamir bakım vesaire görmedi. Sizce sorun neden kaynaklanıyor? Olabilir undervolt veya overclock mu yapmalıyım? Yapacak isem daha önce yapanlar var ise deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Klasik çözüm; temiz sürücü yüklemek.

DDU işleminden sonra interneti kesin. Ve sürücüyü kurun. Böylece Windows'un sizden önce sürücü yüklemesini engellemiş olursunuz.

Son düzenleme:
Klasik çözüm; temiz sürücü yüklemek.

DDU işleminden sonra interneti kesin. Ve sürücüyü kurun. Böylece Windows'un sizden önce sürücü yüklemesini engellemiş olursunuz.
Hocam denedim çözüm olmadı. Herkesin sıkça denediği şeyleri denedim bir sonuç alamadım. Çökmeler devam ediyor.

AMD yazılımını geliştirmediği sürece bitmeyecek bu sorun. Benim önceki sistemde oyunda driver siliniyordu şaka gibi ama gerçek.

Sistemde hiçbir işlem yapmadığınız halde mi çöküyor?
Evet, lanet olsun.

AMD yazılımını geliştirmediği sürece bitmeyecek bu sorun. Benim önceki sistemde oyunda driver siliniyordu şaka gibi ama gerçek.
Driveri kurup oyunda deneyeyim dedim. Girdim bir el pubg oynayayım bin tane alttan bildirim geliyor yok Radeon Software yok bilmem ne lanet olsun dedim. Adamlarla karşı karşıya geldim alt tab atıyor sürücü bilmem ne oldu. Kısacası paran yoksa oyun oynamak istiyorsan amd ama bilgisayarım elimin altında her istediğim zaman sıkıntısız oyun oynayayım diyorsan nvidia.

Sistemde hiçbir işlem yapmadığınız halde mi çöküyor?
Yani pubg oynarken çok sık çöküyor 720p ve düşük grafiklerde olmama rağmen…

Geri
Yukarı