RX 570 Sürücü Kurduktan Sonra Görüntüde Bozulmalar

cesurdoganx

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521662935
Merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayar aldım. Bütün Windows, sürücü vs. işlemlerini yaptım. En son ekran kartının sürücülerini yükledim. Sürücüyü yükledikten sonra fotoğrafta görülen problem olmaya başladı sebebi nedir? (MSI Armor RX 570 4 GB)
IMG_20191003_165520.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi detaylıca belirtin.

İşlemcinizin içerisinde dahili grafik kartı var mı? Onunla görüntü almaya çalışın, yine aynısı ise monitör sorunludur. Ekran kartına geçince sorun yaşanıyorsa servise yollayın.

Sistemi detaylıca belirtin.

İşlemcinizin içerisinde dahili grafik kartı var mı? Onunla görüntü almaya çalışın, yine aynısı ise monitör sorunludur. Ekran kartına geçince sorun yaşanıyorsa servise yollayın.
  • DA-V3.5/AMD Ryzen 5 1600/MSI RX570 Armor 4GB OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar
  • 1 X AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.2GHz 19MB Önbellek 65W 6 Çekirdek İşlemci - tray
  • 1 X CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB Tempered Glass 550W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa
  • 1 X Asus PCE-N10 Kablosuz N150 PCI-E Adaptör
  • 1 X SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk
  • 1 X MSI RX570 Armor OC 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  • 1 X ADATA 120GB SU650 3D NAND Sata3 2.5" SSD (520MB Okuma / 320MB Yazma)
  • 1 X Sistem Montaj Hizmeti
  • 1 X GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart
  • 1 X ADATA XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram

Merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayar aldım. Bütün Windows, sürücü vs. işlemlerini yaptım. En son ekran kartının sürücülerini yükledim. Sürücüyü yükledikten sonra fotoğrafta görülen problem olmaya başladı sebebi nedir? (MSI Armor RX 570 4 GB)Eki Görüntüle 444329
Büyük olasılık ile kargo ve taşıma zorun olmuş olabilir, güç bağlantısının doğru takıldığına emin misiniz?
Bu konuya 'da bir göz atın derim sizinle aynı sorunu yaşamış arkadaş ya da direk garantiye gönderin.

Büyük olasılık ile kargo ve taşıma zorun olmuş olabilir, güç bağlantısının doğru takıldığına emin misiniz?
Bu konuya 'da bir göz atın derim sizinle aynı sorunu yaşamış arkadaş ya da direk garantiye gönderin.
Eminim zaten hazır sistem topladım sadece ekran kartını kendim taktım güç bağlantısında herhangi bir problem yok.

Eminim zaten hazır sistem topladım sadece ekran kartını kendim taktım güç bağlantısında herhangi bir problem yok.
En iyisi sizin için servise yollamak. Bazen RX serilerinde böyle olabiliyor kulaktan doğma dedikodular çok vardı. Değiştirin direk. Üzüldüm sizin adınıza.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı