RX 570 Valorant için AM4 anakart ve işlemci önerisi

cinex

Picopat
Daha fazla  
RX 570 ekran kartım var.
İşlemci ve anakart almak istiyorum. 360 FPS'nin altına inmesini istemiyorum. İşlemci ve anakart tavsiyesi verebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum o kart ile 300 FPS'i hiçbir oyunda görmen mümkün olmayabilir ama sana önerim o kart için R5 2600 olaabilir.

R5 5600 daha iyi olur. @YasinAlnms R5 2600 çok eski dostum. Rekabetçi oyunlarda yan yatar. Anakart olarak makul bir B450 çipset işininizi rahatlıkla görür fakat bütçe belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Hocam rx 570 çok mu yeni? Ben o karta ithafen önerdim işlemciyi ki r5 5600 o karta gereksiz olur. O karta rx 6600 altındaki kartlar kurtaramaz.
Yok ondan değil, almışken tam olsun diye dedim. Hem sistem daha tepkisel olur. Bütçesi el veriyorsa tabi. Yani RX 570 ile 360 FPS göremez zaten o ayrı. İşlemci kullanımı çok olan oyunlarda eli daha rahat olur hem. Sonra da isterse iyi bir ekran kartı takabilir.

Dostum o kart ile 300 FPS'i hiçbir oyunda görmen mümkün olmayabilir ama sana önerim o kart için R5 2600 olaabilir.

Sadece Valorant oynuyorum.

R5 5600 daha iyi olur. @YasinAlnms R5 2600 çok eski dostum. Rekabetçi oyunlarda yan yatar. Anakart olarak makul bir B450 çipset işininizi rahatlıkla görür fakat bütçe belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

R5 5600 alırsam anakart için ne tavsiyesi verirsin bütçe orta segment.

Yok ondan değil, almışken tam olsun diye dedim. Hem sistem daha tepkisel olur. Bütçesi el veriyorsa tabii. Yani RX 570 ile 360 FPS göremez zaten o ayrı. İşlemci kullanımı çok olan oyunlarda eli daha rahat olur hem. Sonra da isterse iyi bir ekran kartı takabilir.

Evet sonradan sisteme ekran kartı ekleyebilirim Valorant işlemciyi yoran bir oyun olduğundan dolayı R5 3600 işlemci ile 300 220 FPS alıyorum zaten ben 360 ve üzerini istiyorum ilerleyen zamanlarda ekran kartı ekleyebilirim o yüzden güzel ileriye dönük anakart tavsiyesi de istiyorum sizden teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı