RX 570 ve R5 1600 AF sistem Cyberpunk 2077 performansı

Sistem gereksinimlerine hala inanıyor musunuz ? RD2 oyunu da önerilen 1060 diyordu yüksek ayarlarda 40 FPS veriyor. Bahsettiğin ekran kartıyla da oynarsın ama 50 üzeri FPS alacağını sanmıyorum. 1080 p detaylarında.
High da oynatır ama değil mi hocam bir de rica etsem sistemimi yorumlar mısınız ? Nasıl bir sistem, genel olarak oyun performansı nasıl

Sistem iyi. Cyberpunk'u tabiki oynatacaktır. Oyun iyi optimize edildiyse orta-yüksek ayarlarda 60FPS verecektir.
Sistem gereksinimlerine hala inanıyor musunuz ? RD2 oyunu da önerilen 1060 diyordu yüksek ayarlarda 40 FPS veriyor. Bahsettiğin ekran kartıyla da oynarsın ama 50 üzeri FPS alacağını sanmıyorum. 1080 p detaylarında.
Bir oyunun optimizasyonu kötü diye diğerininde kötü olacak değil. Cyberpunk'un yapımcısı CD Project'in yaptığı Witcher 3 minimum HD7850 istiyordu oysaki ben HD7850 ile yüksek-ultra ayarlarda oyunu oynadım.

Son düzenleme:
Sistem iyi. Cyberpunk'u tabiki oynatacaktır. Oyun iyi optimize edildiyse orta-yüksek ayarlarda 60FPS verecektir.

Bir oyunun optimizasyonu kötü diye diğerininde kötü olacak değil. Cyberpunk'un yapımcısı CD Project'in yaptığı Witcher 3 minimum HD7850 istiyordu oysaki ben HD7850 ile yüksek-ultra ayarlarda oyunu oynadım.
@Pavel Ulmanovic Dadaşev hocam teşekkürler. Sistem bence de iyi ama gta 5 falan oynarken 70-75 derecelerde oynuyorum kötü bişe mi bu ?
Bir de sizce sıcaklık değerlerini kontrol etmeyi bırakayım mı?

40 FPS falan oynamışındır zevk aldın mı bari

40 FPS falan oynamışındır zevk aldın mı bari

Witcher 3'ün veyahut türevlerinin, eline silahı alıp "tu-tu-tu-tu-tu" diye gitmediğini göz önünde bulundurduğumuzda gayet de zevk alınabilir. Eldekiyle yetinmek önemli. Adamlar RDR2 için 1060 önerdi güya. Gittim 1660S aldım ben de 40 FPS'de oynadım. Her yapıma gidip yeni sistem dizecek kadar ensesi kalın değiliz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı